Wpis z mikrobloga

@Joii: przeciez to prawda, swiat zachodu potrzebuje rozgrzeszycielek
skoro szwecja i niemcy nas okradli to swiat i tak umiera
gdyby niemcy nie zabili zydow i nie okradli ze zlota to by i tak umarli ze starosci, pogubili by sie w swoim bogactwie

dlatego dostala norma bo z jej ust plynie uniwersalna prawda ze nic nie ma znaczenia wiec mozna robic robta co chcecta
@Joii: spokojnie, nie musisz umiec rozumiec swiata i ludzi lata na przod
dla ciebie to belkot a inni doskonale rozumieja co chciala przekazac
w swojej mowie noblowskiej powiedziala ze szwedzi zaatakowali polske z glodu
@acctim: ej, ale tak serio - trollujesz, nie? Przecież nie można być aż tak głupim.

Jest jeszcze trzecia opcja. Masz 12 lat i faktycznie takie „głębokie” banały na twój niewyrośnięty móżdżek działają.
@Joii: no wlasnie, madremu wystarcza 3 slowa a glupiemu referatu malo
skoro nie rozumiesz tego co ona pisze to dlaczego ja wysmiewasz? ona doskonale wie o co jej chodzi

sory typie, kompletnie nie kumasz bazy
ale nie każdy jest tak zadufany w sobie żeby ogłaszać się królowa literatury


@Joii: Tam czy se ją lubisz i jej gadkę to sral pies, ale musisz skumać że jej profil na Twitterze prowadzi jakaś osoba trzecia, co widać po dużej części wpisów.

Jak już masz jakąś krytykę prowadzić to rób to w sposób konstruktywny, a nie powielasz fikołki intelektualne w stylu: "Ch**owa literatura", "Pluje na bolzge" albo "Sapkowskiemu się należy,
@acctim: typie tam nie ma czego rozumieć, to są banały dla idiotów żeby poczuli się mądrzy xD i jak widać po tobie - działa doskonale. Wróć lepiej do czegoś na swoim poziomie, czyli oglądania patostreamów, bo tutaj tylko się ośmieszasz
gdyby nie wykop nie wiedziałbym nawet ze Tokarczuk istnieje i wolałbym żeby tak zostało


@Joii:
Czyli:
- nie czytałeś jej książek;
- nie śledzisz jej twórczości;
- całą swoją wiedzę o niej czerpiesz z wypoku

A mimo wszystko stwierdziłeś, że w jej książkach są same głupoty.

To, że jesteś głupi wiedzieliśmy wcześniej, ale czy naprawdę musiałeś to tak natrętnie światu ogłaszać jakim jesteś skrajnym ignorantem i matołem?
@Joii: a ten tweet to nie przypadkiem jej asystentka nasmarowała? Możesz mnie poprawić jak się mylę ale on się pojawił właśnie w czasie tej gali i wątpię żeby to Tokarczuk go wtedy napisała.
gdyby nie wykop nie wiedziałbym nawet ze Tokarczuk istnieje i wolałbym żeby tak zostało


@Joii: To akurat świadczy o tobie słabo, bo trochę trudno, aby przeciętniej osobie, która nie czyta za dużo beletrystyki to nazwisko nie obiło się kiedyś o uszy. No chyba, że nie czytasz w ogóle i kompletnie cię pisarstwo nie interesuje, to wtedy rozumiem, ale w takim wypadku wyśmiewanie się z cytatów jest o tyle bezsensem, że tak
Przecież to jest na poziomie tego mema z Dalajlamą o piwie z żabki i graniu w gierki przez całą noc


@Joii: Za którego to dalajlama dostał nobla w 1989. Wszystko się zgadza typie ¯\_(ツ)_/¯
"Nazywam się Olga Tokarczuk
Urodziłem się dwudziestego szóstego stycznia tysiąc dziewięćset sześćdziesiątego drugiego roku
Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Synchronizacji
Przewodnikiem mi Żółty Samoistny Człowiek

Jestem otwarty dla wyższych wymiarów…
I przekraczam granice wyobraźni!
Tworzę piękno i harmonię - gdziekolwiek się pojawię
Po mojej prawicy zasiada czerwony, Galaktyczny Wędrowiec
Po mojej lewicy – niebieska, wiodąca Moc

Przez życie prowadzi mnie białe, Rytmiczne Zwierciadło…
Witam Was w moim świecie!
@Joii: jak dla mnie płynnie i sensownie brzmiące zdanie, mimo że niekoniecznie się z nim zgadzam. Intencja niezrozumienia tkwi po twojej stronie, bo zamiast rozważyć, o co autorce chodziło, wolisz klepać szczeniackie bzdury i (być może nieumyślnie) ujawniać swoja ociężałość umysłową, po to tylko, by zdobyć poklask wśród innych tytanów intelektu.
Zresztą... czego mozna oczekiwać od osoby dzielącej ludzi na lewaków i prawaków.