Wpis z mikrobloga

  • 603
@BorowikSzlachetny: ale nie każdy jest tak zadufany w sobie żeby ogłaszać się królowa literatury, a jeśli chodzi o Panią Olgę to w ogóle nie trzeba szukać tych cytatów, bo właściwie cała jest twórczość składa się z takich głupot xD gdyby nie wykop nie wiedziałbym nawet ze Tokarczuk istnieje i wolałbym żeby tak zostało
  • Odpowiedz
  • 8
@OCIEBATON szczególnie te z fb, gentelman, gentelman night, jakieś oczami mężczyzny xD, później baby mają jakąś zakłamaną wizję mężczyzn, bo nie jest idealny jak pisze jakichś random..
  • Odpowiedz
@Joii:

ale nie każdy jest tak zadufany w sobie żeby ogłaszać się królowa literatury, a jeśli chodzi o Panią Olgę to w ogóle nie trzeba szukać tych cytatów, bo właściwie cała jest twórczość składa się z takich głupot xD gdyby nie wykop nie wiedziałbym nawet ze Tokarczuk istnieje i wolałbym żeby tak zostało


XDDDD to niezłe projekcje, przecież po pierwsze nie Tokarczuk ogłasza się królową literatury, tylko Akademia Szwedzka, po
  • Odpowiedz
ale nie każdy jest tak zadufany w sobie żeby ogłaszać się królowa literatury, a jeśli chodzi o Panią Olgę to w ogóle nie trzeba szukać tych cytatów, bo właściwie cała jest twórczość składa się z takich głupot xD gdyby nie wykop nie wiedziałbym nawet ze Tokarczuk istnieje i wolałbym żeby tak zostało


@Joii o mamy profesora literatury na sali. Ile masz publikacji naukowych w przedmiocie i podmiocie? Na ile języków przetłumaczon
  • Odpowiedz
@BorowikSzlachetny: ale nie każdy jest tak zadufany w sobie żeby ogłaszać się królowa literatury, a jeśli chodzi o Panią Olgę to w ogóle nie trzeba szukać tych cytatów, bo właściwie cała jest twórczość składa się z takich głupot xD gdyby nie wykop nie wiedziałbym nawet ze Tokarczuk istnieje i wolałbym żeby tak zostało


@Joii chwileczkę... czy ty dowiedziałeś się o niej z wykopu po otrzymaniu przez nią Nobla? Bo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Joii: mam tak samo xD z jednej strony kisne z prawakow jak placza bo hurr durr antypolonizm, ale z drugiej to czytając cytaty z jej ksiazek czuje sie jak na demotach w 2009 xD
  • Odpowiedz
@Joii:
Nie dorosłeś do głębi tej potoczystej, refleksyjnej frazy, zaraz Cię delegacja lewoskrętnej bańki informacyjnej wyprostuje i uświadomi jakim jesteś kmiotem
  • Odpowiedz
@Joii #!$%@? mam na to jak ona pisze bo mam ją w dupie, skomentowałem tylko twoją wypowiedź, bo przeczysz sam sobie przyznając się, że znasz ją tylko z Wykopu, a wypowiadasz siebie całości jej literatury. To właśnie jest ośmieszanie się xD.
  • Odpowiedz