Wpis z mikrobloga

@max1983:
Taka chanowa święta trójca memiczna - Tibia - Peja - Gała, trzy atrybuty charakterystyczne dla chłopaków z osiedla xD. W późniejszym okresie, humorystycznie zamieniano odniesienie do jednego - nazwą drugiego.
  • Odpowiedz
Nigdy nie myślałem ze dam + lewakowi ale jednak dałem.
Jakby było mniej jadu a więcej normalnej rozmowy i samokrytyki między prawą (sam jestem) a lewą strona, świat a przynajmniej nasz kraj byłby lepszy.
  • Odpowiedz
cała jest twórczość składa się z takich głupot xD gdyby nie wykop nie wiedziałbym nawet ze Tokarczuk istnieje


@Joii: nie ośmieszaj się. Nie wiedziałeś, że istnieje, ale cała twórczość znasz na wylot. Typowe #!$%@?
  • Odpowiedz
@Hubby: myśle, że gdybyś skrytykował Międlara z pozycjii prawej strony to była by ręka wyciągnięta w strone lewicy. Gdyby zarówno lewica i prawica odrzuciła Swoich największych wieszczów typu Tokarczuk, Szumlewicz, Zawisza, Kowalski, to nagle okazałoby się, że świat to całkiem spoczko miejsce, gdzie można nawet pogadać o polityce przy wódce ;)
  • Odpowiedz
@Joii: "cała twórczość" "kilkadziesiąt cytatów" zdecyduj się. Chyba, że Twoja wiedza literacka pozwala Ci sądzić, że Tokarczuk jest autorką jedynie kilkudziesięciu cytatów (nie wiadomo też, czy prawdziwych)
  • Odpowiedz