Wpis z mikrobloga

#konkurs #rozdajo #azja #malezja #singapur #bali #prezenty #pocztowki #mojalewastopa #obrzydliwe #podroze #stopy #stopyboners

Cześć! Pierwsze pocztówki już doszły (pierwsza, druga) - reszta póki co się nie przyznaje, ale i tak czas na #rozdajo przywiezionych gratów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wzięcia:

- magnes na lodówkę z Malezji
- puszka Pepsi (zero) z Malezji
- magnes na lodówkę z Singapuru
- magnes na lodówkę z Bali
- #dreamcatcher łapacz snów z Bali (nie wiem czemu oni tego tam mają tak dużo)

Zasady: zostaw plusa i napisz w komentarzu, którą nagrodę byś chciał (możesz chcieć kilka, ale dostaniesz max jedną, chyba że zainteresowanie będzie małe i nie będzie komu dać).

Wysyłka na mój koszt (możliwość wysyłki poza Polskę zależy od stopnia upierdliwości). Zwycięzców wybiorę losowo. Udział bierze każdy, kto miał tu konto w momencie publikacji wpisu. Wyniki w niedzielę 15 grudnia 2019, wysyłka po świętach. Wylosowane osoby dodatkowo automatycznie wygrywają pocztówkę z kolejnego miejsca, które odwiedzę.

@antkowa - ty nie uczestniczysz, dla ciebie mam osobny prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś bardzo potrzebuje, to skarpeta w tle też jest do wzięcia. Pozostałe nagrody nie były dotykane stopami, niektóre są fabrycznie zafoliowane.

Czas start!

PS daję wam różne śmieci, bo mam z tego frajdę, ale dwa - co oczywiste - próbuję w ten sposób nieudolnie promować swoją twórczość, więc jeśli chcesz więcej rozdajo, konkursów, brudu, syfu, zapuszczonej giry i pazurów - obserwuj profil https://instagram.com/1foot1guy oraz tag #mojalewastopa

Jak poprzednio wołam tych, którzy pozytywnie reagowali na moją dotychczasową działalność:

@goronco @hamelin @MrPawlo112 @Ohjeny @czekirizi @useYbrain @Staruwka3 @PLPL @MMM22 @NaopaK @ZdarzaSie @ricen @czak_n0ris @bez_plomienia @furcio89 @PiccoloColo @kajfos @WcalenieWitold @Anty_Chryst @murza @Adam_wkladamispadam @iks__dee @manngoth @ks2m @Jestem_Tutaj @Glan @mathijas @PrzekraczajacGranice @C10H15N @RatedR @the_revenant @BornToDie @dzieju41 @thewickerman88 @Kliko @Hav0c @Kliko @zabbii @lagrande @Jednorybek @snickers111a @Obecnym @Misora @skorazdupy @koloalu @cabrito @aplered @twarzczlowieka, @AndrzejCieWidzi @antkowa, @lubie_drewno @ostrzyjnoz
moja-lewa-stopa - #konkurs #rozdajo #azja #malezja #singapur #bali #prezenty #pocztow...

źródło: comment_NYi1tLcaWbcNaRSlc86u0yiNbryW0YdU.jpg

Pobierz
  • 85