Wpis z mikrobloga

@Ausfahrt:

all 10 episodes of the new season will be streaming on Amazon Prime Video at once from the early hours of Friday morning.

Nie wiem jak to się dokładnie koreluje z naszym czasem, ale wiekszość seriali z USA które są przez filmweb zapowiadane jako "premiera jutro" widziałem dostępne na TPB już okolicach 1-4 w nocy. Mam nadzieję że w tym wypadku będzie identycznie.
@Szuwax: @Floyt: Co wam się ubzdurało z tym Netflixem? The Expanse było serialem stacji SyFy, a Netflix tylko kupował prawa do jego nadawania.
I jak się okazało, że ta stacja nie chciała dalej kontynuować serii, to właśnie Netflix był głównym kandydatem do przejęcia produkcji. Ostatecznie to Amazon jednak sypną więcej grosza.
ale netflix moglo wwykupic prawa do serialu...ostatecznie to olali i calosc przejął amazon.


@Szuwax: lol, co to w ogóle za argument? Oni łaskę komuś robili, czy jak? xD Mieli się targować z Amazonem, który przeznacza absurdalne kwoty na promocję swojej platformy VOD? Gdzie tu sens, gdzie logika...
Co wam się ubzdurało z tym Netflixem? The Expanse było serialem stacji SyFy, a Netflix tylko kupował prawa do jego nadawania.


@vasper: No to napisałem w swoim komentarzu że zarówno netflix jak i syfy ma tendencje do uwalania dobrych seriali.
@Poroniec: