Wpis z mikrobloga

@Ausfahrt:

all 10 episodes of the new season will be streaming on Amazon Prime Video at once from the early hours of Friday morning.

Nie wiem jak to się dokładnie koreluje z naszym czasem, ale wiekszość seriali z USA które są przez filmweb zapowiadane jako "premiera jutro" widziałem dostępne na TPB już okolicach 1-4 w nocy. Mam nadzieję że w tym wypadku będzie identycznie.
  • Odpowiedz
@Szuwax: @Floyt: Co wam się ubzdurało z tym Netflixem? The Expanse było serialem stacji SyFy, a Netflix tylko kupował prawa do jego nadawania.
I jak się okazało, że ta stacja nie chciała dalej kontynuować serii, to właśnie Netflix był głównym kandydatem do przejęcia produkcji. Ostatecznie to Amazon jednak sypną więcej grosza.
  • Odpowiedz
ale netflix moglo wwykupic prawa do serialu...ostatecznie to olali i calosc przejął amazon.


@Szuwax: lol, co to w ogóle za argument? Oni łaskę komuś robili, czy jak? xD Mieli się targować z Amazonem, który przeznacza absurdalne kwoty na promocję swojej platformy VOD? Gdzie tu sens, gdzie logika...
  • Odpowiedz
Co wam się ubzdurało z tym Netflixem? The Expanse było serialem stacji SyFy, a Netflix tylko kupował prawa do jego nadawania.


@vasper: No to napisałem w swoim komentarzu że zarówno netflix jak i syfy ma tendencje do uwalania dobrych seriali.
@Poroniec:
  • Odpowiedz