Wpis z mikrobloga

Czemu jak przegryw napisze, że chce zrobić magika, to policja po niego przyjedzie i zamkną go w psychiatryku, żeby tego nie robił? Cały czas wszyscy mają w dupie jego życie, a nagle chcą go ochronić przed sobą samym. A jak już wyjdzie z psychiatryka, to znowu nikogo nie będzie obchodził. #przegryw #depresja #samobojstwo #psychologia
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@6ES7: po pierwsze nie jesteś przegrywem. Nawet nie mysl w taki sposob. A po drugie na pewno masz umiejetnosci, z ktorych mozesz zrobic uzytek. A jesli ich nie masz to szukaj, pracuj nad sobą, znajdź je i sie rozwijaj. Jest to ciezkie i nikt nie przyjdzie Ci z pomoca w pracy nad samym soba. Musi to wyjsc od Ciebie samego. Wszyscy przez to przechodzimy, nie jesteś w tym sam.
  • Odpowiedz
@6ES7: Pytałem o to samo wszystkich psychoterapeutów i psychiatrów z którymi miałem do czynienia, żaden z nich nie odpowiedział. Jedyne co mi przychodzi do głowy to, że nie ma sposobu leczenia chorób psychicznych jak uniemożliwienie podjęcia próby samobójczej.
  • Odpowiedz
@6ES7: gdyby chciał zrobić, to by zrobił bez dram, to że rozgłasza swoje zamiary oznacza że nie chce zrobić ale oczekuje reakcji
jaką reakcję ma mu zapewnić policja? Wynająć nianię?
  • Odpowiedz
@6ES7: bo pewnie spora ilosc dzbanow ktora wali takie deklaracje na wykopie, robi to ku atencji i zdobyciu poklasku, ewentualnie by wszyscy wspolczuli i zalowali.
A tu niespodziewanka bo w necie anonimowy nie jestes (z drobnymi wyjatkami, ale to trzeba troche ogarniac), a policja razem z adminami dziala dosc sprawnie.
I potem sa dramy, bo sie mama dowiedziala, ze pisze bzdury w necie, pretensje do wszystkich swietych i usuwanie konta.
  • Odpowiedz
@6ES7 Bo takie są przepisy.
A jeśli pytasz o kwestie mentalne, to chcą mieć we własnym mniemaniu czyste sumienie.

gdyby chciał zrobić, to by zrobił bez dram,


@heniek_8 Gunwo prawda, to szkodliwy mit
  • Odpowiedz
@kamyczeq: teraz już normickie. Kiedyś (i zdaje się, że momentami nadal, ale coraz bardziej sobię z tym radzę) sam przez to przechodziłem. I w zwiazku z tym Twój komentarz jest dla mnie sporym komplementem. Także dziękuję.
  • Odpowiedz