Wpis z mikrobloga

Ale co ma wolność słowa do tego? To oznacza, że każdego trzeba kochać i lubić? Jak widać Pani Tokarczuk już wielokrotnie spotkała się ze słowami owych Panów i po prostu nie życzy sobie, by wchodzili z nią w interakcję.


@GoddamnElectric:
Oczywiście w pełni się z tobą zgadzam w kwestii wolności słowa i możliwości blokowania wpisów niektórych osób, tak argument o słowach owych panów jest dla mnie absurdem. Powiedzmy sobie to
  • Odpowiedz
@extra_virgin: Nie, żeby coś, ale jak się jest za jakąś równością i jakimś dobrem na świecie czy ma się około takie przekonanie to z całą pewnością blokowanie na twitterze osoby, która przedstawiała tzw. "piątkę Konfederacji" jest rozsądnym postępowaniem.
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o przyjemność, tylko niech w przyszłości nie krzyczy o wolności słowa i takich tam.


@okradzione: za każdym razem #!$%@? mnie to pojmowanie wolności słowa, na "zdrowy", chłopski, prawacki rozum XDDD
  • Odpowiedz
@extra_virgin: absurd, nie wiem co jest tutaj powodem do beki nawet, fakt, że Pani Tokarczuk nie ma ochoty patrzeć na jakikolwiek content (na FB jest funkcja "nigdy nie pokazuj" i jak widzę jakieś takie głupiomądre fp w stylu MAMUSIA NA PEŁEN ETAT, to używam, ma to jakieś znaczenie? Nie, po prostu nie mam ochoty nawet mieć punktu odniesienia, bo dotychczas mnie wyłącznie żenował/drażnił) Pana Mentzena, czy fakt, że Pan Mentzen
  • Odpowiedz
@murdoc: Trochę nie rozumiem do czego to pije, tak samo jest to trochę zły przykład, bo nie obsługiwanie jakichkolwiek osób przez widzimisię właściciela jest trochę czymś innym, niż ograniczanie swobody wypowiedzi, tak czy siak tamtego też nie pochwalam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okradzione: ty chociaż wiesz jaka jest definicja swobody wypowiedzi czy powtarzasz frazes za swoimi ziimeczkami, którzy też definicji nie znają? XD
  • Odpowiedz
@okradzione: powiedz mi więcej na temat "ban = ograniczanie wolności słowa" XDDD w takim razie każda strona w internecie oraz każdy moderator/administrator jest odpowiedzialny za ograniczanie tej wolności. To jest właśnie twój chłopski rozum i te 3 szare komórki, które próbują składać jakiekolwiek argumenty xD
  • Odpowiedz