Wpis z mikrobloga

nie krzyczy o wolności słowa i takich tam.


@okradzione: XDDDD
Czyli mogę ci drzeć gębę pod drzwiami domu bo to wolność słowa? Mogę też co 2 minuty dzwonić ci na telefon i krzyczeć na ciebie bo to wolność słowa. Mogę też wysyłać ci co parę sekund wiadomość na wykopie, twitterze, facebooku i wszędzie gdzie się da i nie wolno ci mnie zablokować bo to wolność słowa?
  • Odpowiedz
@extra_virgin z Twitterem może też być coś nie tak, ja mam tak z W.Szewko. nigdy z nim nie wchodziłem w interakcje a jak założyłem Twitter nie mogłem go obserwować nie wiadomo czemu.
  • Odpowiedz
@extra_virgin: Serio ci się wydawało, że światowa sława będzie wchodzić w dyskusję z ludźmi pokroju Bosaka (ma choć maturę?) i podobnych? Przecież to poziom "ponadprofesorski". O czym w ogóle mieliby rozmawiać, jak to sobie wyobrażasz?
Xddd
  • Odpowiedz
@okradzione: jak Cię dodam na czarnolisto to łamie wolność słowa?

Bitch, please.

BTW chyba większość ludzi ma na Twitterze/Facebooku czy nawet Wykopie zablokowanych ludzi z którymi nigdy nie prowadzili żadnej interakcji, bo po prostu nie chcą czytać ich wysrywów.
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o przyjemność, tylko niech w przyszłości nie krzyczy o wolności słowa i takich tam.


@okradzione: p. Olga Tokarczuk nie jest instytucją państwową, więc ma pełne prawo ograniczyć sapanie pseudointeligentów na swoim koncie Twiterowym.
W końcu tu o wolność jednostki chodzi, prawda W O L N O Ś C I O W C Y?
  • Odpowiedz
@loczyn: Które sapanie pseudointeligentów, bo gdybyś był tak uprzejmy przeczytać, to byś wiedział, że Mentzen się u niej nawet nie udzielał, ale rozumiem, że to trochę za trudne do wywnioskowania, elo.
  • Odpowiedz
Które sapanie pseudointeligentów, bo gdybyś był tak uprzejmy przeczytać, to byś wiedział, że Mentzen się u niej nawet nie udzielał, ale rozumiem, że to trochę za trudne do wywnioskowania, elo.


@okradzione: Zadaje się z szurami więc wpada do worka z szurami. Sorry.
Ja Sławka szanuję jako jednego z niewielu z tej bandy wariatów, więcej dobrego dla siebie i dla Polski zrobiłby gdyby przeszedł do normalnej partii.
  • Odpowiedz
laska wie ze jest cienka i sie zabezpieczyla przed jakakolwiek potencjalna kryttka


@Lorne: ja też nie chciałbym się kopać z koniem, szkoda życia na frustratów. Też bym szurów banował.
  • Odpowiedz
@loczyn: Ale ja nie rozmawiam o partii, nawet szczerze mówiąc nie zagłębiam się w żadne głębsze zakręty poszczególnych partii, nie jestem wyznawcą żadnej z nich, więc trochę boli jak wrzucasz mnie do ogólnikowego zwrotu szury, ale ok, chcesz to pisz.
  • Odpowiedz