Wpis z mikrobloga

@okradzione: Tak jak moja wypowiedź wyżej - nie ma niczego złego w odbieraniu możliwości dyskusji osobm, z którymi dyskusja nie ma większego sensu.
Człowiek wykształcony ma to do siebie, że jest otwarty na różne punkty widzenia. Pod warunkiem, że jego rozmówca również.
Nie ma co udawać, że istnieje jakaś potrzeba dyskusji z kimś, kto pała do ciebie niechęcią podyktowaną uprzedzeniami.
  • Odpowiedz
ktos mi wyjasni jakim cudem noblistka jest tak dobrze zorientowana


@L4rs: To poważne pytanie? Jakiś czas jesteś już na wykopie i widzisz jak tu wygląda dyskusja o Tokarczuk. I teraz wyobraź sobie, że są ludzie, którzy mają patologiczne zwyczaje i brak oporów, by powrzucać Tokarczuk na jej twitterze, mailu a nawet wysyłać jej listy. Zdrowi psychicznie ludzie mają jednak pewne granice wytrzymałości na obrzucanie błotem.

jasno zajmuje miejsce po jednej
  • Odpowiedz
widze, ze wyzywanie obcych ludzi w interneci wychodzi ci najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L4rs: Nazywanie cię dzbanem nie jest wyzywaniem. Jest to stwierdzenie faktu.
Natomiast zablokowanie wypowiedzi prominentnego przedstawiciela grupy, której hobby jest najeżdżanie na Tokarczuk nie jest jednocześnie stanowiskiem politycznym. Czasami warto wykazać się odrobiną godności i strzelić w ucho urwisa, skoro nie potrafi się zachować.
  • Odpowiedz
@kylasek: dlaczego, przecież jest wolność słowa? Ba, według waszej logiki nie możecie mnie olewać tylko musicie wchodzić ze mną w dyskusję i słuchać co mam do powiedzenia, bo inaczej zabieracie moją wolność słowa. "Wolnościowcy"

Bez sensu? To odnieście do sytuacji Olgi i poszukajcie analogii, dacie radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Eod
  • Odpowiedz
tylko niech w przyszłości nie krzyczy o wolności słowa


@okradzione: Co za pokraczne rozumienie wolności słowa. Jak ktoś będzie wydzwaniał do Ciebie na telefon co 5 minut i Cię nękał to zablokujesz, czy z uznaniem będziesz wszystkiego wysłuchiwać z troski o wolność słowa?

Mentzen może sobie mówić co chce, ale nie na jej prywatnym profilu. Proste chyba?
  • Odpowiedz
polecam czytac komentarze ze 2 razy, byc moze wtedy je zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L4rs: Rozumiem doskonale, co sugeruje sugestia poprzez "być może". To bardzo ładny zabieg stylistyczny, dający pewną furtkę do odwrotu. Szkoda, że zupełnie nieskuteczna z praktyczno-lingwistycznego punktu widzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daruj więc sobie i przyjmij konsekwencje tego, że czasami gadasz głupoty.
  • Odpowiedz