Wpis z mikrobloga

@ZmianaZycia: w sumie ocena czy dobrze, czy źle to tak naprawdę odpowiedź na pytanie; Czy się meczysz we własnym życiu ;)
Jak Ci wystarcza z grubsza na wszystko i jest ok - to znaczy że jest ok
Jak cierpisz bez wakacji w tropikach i bez maybaha to znaczy że źle

trzeba akceptować własne życie i to jakie jest, jak jesteś szczęśliwa to git, no wiadomo że jakieś problemy drobne zawsze są
@ykuleczka: A w jakim wieku? to musisz miec bardzo dobre skille rozwiniete? no ja wegetuje mirku... probuje sie uczyc grafiki,montowania filmow czy angielski ale juz sama nie wiem.Nie moge tych pieniedzy wogole przebic tak jak do tej pory tych 3k w warszawie, ogolnie to nie chce mi sie zyc ciężko mi
@ZmianaZycia: 28 lat skończę za tydzień. Skile to tak średnio, jestem strasznie leniwy xD Mi też się nie chce żyć, im więcej zarabiam przez te lata to wciąż widzę jakie to są grosze. Nie jestem w stanie pojąć jak ludzie żyją mają 2x minimalna krajowa i rodzinę z dziećmi. Jestem doomerem, przytłacza mnie życie w tym kraju.

Szukaj zawodu, który potencjalnie polubisz. W takim dużo szybciej się rozwiniesz. Jak coś tam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZmianaZycia: minimum dla singla w wawie. no ale jesteś różowa więc pewno to nie problem. no i zazdroszcze znaleziebia mieszkania za 1400. bylem gotów dać nawet więcej za pokój 3min od roboty.