Wpis z mikrobloga

@ZmianaZycia: trzeba mieć chyba trochę dziwne priorytety, żeby wydawać na paliwo tyle, co na jedzenie. Nie możesz się przeprowadzić w miejsce z lepszym dojazdem do pracy? Jeżdżąc ZTMem mogłabyś zyskać ponad 500zł miesięcznie na samym paliwie, czyli prawie podwoiłabyś swoje miesięczne oszczędności. A paliwo to przecież nie jedyny koszt utrzymania auta. No i krótsze dojazdy = więcej czasu dla siebie.
@ZmianaZycia: jesli Twoje "umienie" wyglada tak, jak styl Twojego pisania, to ciesz sie, ze w ogole masz prace biurowa. 3 lata to jest pstrykniecie a nie "doswiadczenie". W handlu? To zbyt ogolne pojecie, a sama piszesz, ze "troche robilas to, troche tamto". W mojej opinii z takim ogarnieciem to zlapalas Boga za nogi i nie masz na co narzekac. Zeby zarabiac konkretne pieniadze to trzeba byc konkretna osoba.
@ZmianaZycia: więszkość pisze, że mało jak na Warszawę i tak sobie myślę, czy w tej Warszawie to nie mieszkają żadni sprzątacze, kelnerzy, dozorcy, kasjerzy czy inni pracownicy fizyczni? Czy Warszawa to jest jak jakiś dwór do którego czeladź zjeżdża z podgrodzia? A w mieście mieszkają tylko bankierzy, celebryci, lekarze, prawnicy, menadżerowie i Holecka? Przecież 3300 netto wszędzie indziej byłaby spoko pensją.
@ZmianaZycia Lvl 22 here, mieszkam na wsi, plus mam swoje (odziedziczone, wiadomo) mieszkanie które wynajmuje więc dolicz sobie 1500zl, oraz jakieś premie w kopercie. Zmieniaj tą pracę i to szybko, albo przynajmniej staraj się robić coś żeby w aktualnej zwiększyć zarobki, przy twoich kosztach życia nie wyobrażam sobie żyć "na luzie" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zapomniałem dopisać że robota nie jest zbyt wymagająca ( ͡º ͜ʖ
źródło: comment_YIAyNBBeJeFUqBskFgNjIdb7FO3QRi9t.jpg
@ZmianaZycia: nie napisalem nic, co by wskazywalo na mizoginie. Czego oczekujesz od pracodawcow i swojej pensji, jezeli w taki sposob prezentujesz siebie? A co do czepiania sie, wlasnie tacy ludzie jak ja ustalaja pensje swoim podwladnym, i gwarantuje Ci, ze z taka prezencja swoich umiejetnosci u mnie podwyzki bys nie dostala. A oskarzanie ludzi o mizoginie smierdzi mi tutaj baitem