Wpis z mikrobloga

@Qtavon: i tak i nie. Mam zapachy, które są specyficzne i lubię sobie zarzucić w samotności, tylko dla siebie. Jednakże w ciągu dnia przebywam z dzieckiem, żoną, współpraconikami w pracy, etc i nie lubię capić skórą, oudami, kadzidłem tam gdzie nie trzeba. Wiem że to dziadostwo czuć i takie nuty zapachowe nie są przez większość pozytywnie odbierane. W celu potwierdzenia mojej teorii polecam wrzucić na siebie dawkę GGA lub Encre Noir
dokładnie, skóry, irysy, kadzidła, oudy, wetywerie - ciężkie kalibry dla facetów do kościoła i na grobbing, przy których kobiety zatykają nosy #niepopularnaopinia

A na końcu laski i tak wolą cytrusowo-słodko-świeże grupy zapachowe, ale na tagu twardo będą polecać La Jukawałam xD


@SpasticInk: u mnie na szczęście wynalazki typu drzewny Armaf czy skórzany La Yuqawam czy irysowy Uomo Intense są przyjmowane dobrze i ochoczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SpasticInk:

Jednakże w ciągu dnia przebywam z dzieckiem, żoną, współpraconikami w pracy, etc i nie lubię capić skórą, oudami, kadzidłem tam gdzie nie trzeba


Jakbym miał całe życie patrzeć tylko na to jak coś jest odbierane, to bym jak piwniczak z domu nie wychodził i pewnie siedział na tagu przegryw. Po za tym, oczywiste jest, że nie będziesz aplikował
5x Black Aoud na siebie jak idziesz do pracy, czy czegokolwiek innego
@sunny-d: musisz być szefem i Ci kłamią w oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jak zarzucę coś słodkiego to żona się ze mnie śmieje "co tak słodko pachniesz? Mała, wypudrowana dziewczynka jesteś?"
Nie zmienia to faktu że lubię słodkie zapachy (nie ulepy) i nie omieszkam sobie co jakiś czas wrzucić na siebie Dior Homme Parfum czy La Nuit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kyperinho: wiadomo, to później jest już kwestia doświadczenia. Znając swoją kolekcję automatycznie sięga się po zapachy pasujące do sytuacji. Na tagu jest jednak dużo ludzi nowych, których kolekcja składa się z 2-3 zapachów i jak non stop tylko La Jukawałama się poleca to potem taki dzieciak będzie walić non stop i wszędzie spaloną skórą z maliną i marudził że on to tyle kasy wydał i nie może nic zaruchać ( ͡