Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@leftfinger: Wymiana termostatu (Wahler) 120
Wymiana kompletnego rozrządu (INA) 800
Wymiana pompy wody (INA)
Wymiana filtra powietrza (Filtron) 30
Wymiana filtra kabinowego (Filtron) 30
Wymiana filtra oleju (Filtron)
Wymiana filtra paliwa (Filtron) 40
Wymiana oleju silnikowego (Gulf 5W30) 150
Wymiana oleju skrzyni biegów 120
Wymiana płynu chłodniczego 40
Wymiana płynu hamulcowego 120
Płukanie silnika (TEC 2000) 25
Wymiana przednich piór wycieraczek (Bosch) 100
Wymiana tylnego znaczka 25
Wymiana świec żarowych (NGK)
@bigger: chyba nie ironia bo nie wyczułem

ale mimo to, po 2miesiacach przegladania i slyszenia przez telefon 'panie igla, wszystko oryginal, nowe opony' gdzie na miejscu był trup, podziekowalem bogu ze trafilem na normalnego sprzedajacego ktory normalnie powiedzial co bylo robione, co malowane, za ile sie cos moze zblizac do roboty itp

i mimo ze auto mialem 600km od domu to pojechalem po nie i nie zaluje

btw, auto kupilem z
@lets_gou_tnijmy_wuosy: Zadnej ironii. Serio pisalem.

Poziom #!$%@? wsrod kupujaych u nas jest przerazajacy. Widac po czesci komentarzy tutaj.
Tym bardziej milo poczytac,ze ktos nie stracil jeszcze rozumu.

Sprzedaje uzywane tanie wozy i codziennie slysze teksty w stylu:

Jak to cos do zrobienia? To na kij Pan zlomy sprzedajesz?


Jak mu powiedzialem,ze w kazdy uzywanym aucie jest cos do zrobienia.

Rozumiem,ze samochod idealny tak jak w ogloszeniu


w ogloszeniu napisane co go
@abce Termostat 40zl
Kompletny rozrzad z pompa ok 400 zl
Filtr powietrza 20zl
Filtr oleju 20zl
Filtr kabinowy 25zl
Filtr paliwa 20zl
Olej 5l gulf okolo 100zl
Olej skrzyni biegow 120_150zl
Plyn chlodniczy okolo 100zl
Plyn hamulcowy gora 20zl
Tec2000 okolo 150zl
Wycieraczki Bosch 80zl aero
Swiece zarowe 1szt 40 zl
Geometria 150zl z wywazeniem kół
Dodatkowo robocizna która nie jest tania.
Za części około 1500.. tylko wiadomo jakie mechanicy mają upusty.
@bigger: ehh to tyle dobrego, widać w miare normalny handlarz( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) trafiłem na takiego jak sprzedawałem auto w lipcu, przyjechal z kolegą po auto dla niego, gościu sie zapytał o auto, typu co robiłem itp, zweryfikowal czy mowie prawde i mowi do ziomka - andrzej nie ma co ogladac, mowi konkretnie(ze ja), bierz go i nie #!$%@?, 20
@ATLETICO: No i tak się robi hajs. Koleś ma fejm i dużo cymbałów uważa go za Boga motoryzacji.
Znajomy podobną Octavię kupił za 3k. Mam sklep z częściami i wiem, że części do Octavii czy tam Golfa IV to najtańsze co może być. Fakt, ma mały przebieg, to jedynie może czynić auto droższym.
Ale jak ktoś wcześniej pisał...nie lepiej kupić taka Octavie za 3-4k i #!$%@?ć w nia kolejne 3k i
@sztefen_muller: to co zostało tam zrobione, części plus robocizna to jakieś 2800 zł (z tej listy co napisał). Reszta to czas na znalezienie egzemplarza z takim przebiegiem i bez przeszłości (czyli czas). IMHO lepiej już zlecić szukanie takiej Octavii firmie która się tym zajmuje lub kupienie dowolnego egzemplarza w stanie taki-sobie (byle nie zgnity i nie bity), zrobić remont silnika (albo jak silnik jeszcze żyje, to zostawić hajs na tenże remont),