Wpis z mikrobloga

@sodomek: true, moze akurat sie tak trafic ze ktos bedzie robil 3k rocznie i nie bedzie co chwile cos do roboty ale jak piszesz auto uzywane

ja kupowalem auto miesiac temu, ojczym pol roku temu, ja 2010 a ojczym 14, oboje trafilismy na normalnych sprzedajacych, powiedzieli co i jak ale tak luzno zastrzegli ze zadnej gwarancji nie daja bo mimo ze powiedzmy w 'miare' mlode to jednak uzywane, i w kazdej
@ATLETICO: ale co Cię to boli? XD przecież nikt kupować nie nakazuje, jak znajdzie łosia to się łoś powinien martwić.
Jest czarno na białym co i jak, niski przebieg, w dodatku udokumentowany, wszystko co trzeba wiedzieć już jest rozpisane. Z takimi zasięgami na pewno to ktoś łyknie.
Ja bym nie kupił nawet za 5k, bo te Skody to paskudne dziadkowozy, ale ktoś to weźmie, tylko czekać.
Problem polega na tym czy przypadkiem nie dodał on wartości temu autu przez swoje ego wielkiego jutubera i eksperta. Nie chcę obrażać tego człowieka ale wydaje mi się że na to liczy. Takie auto jest tanie w serwisie i naprawach, poza tym to diesel co jest teraz dość niemodną oferta a po trzecie to stara skoda której nawet super stan nie usprawiedliwia tej ceny. Ale w zasadzie problemu nie ma bo stara
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maxtrosoft: ciezko okreslic czy to zuzyte tarcze czy zardzewiala ale jak zardzewiale to takie cos to narmal a sprawa jak samochod chwile postoi na dworze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ATLETICO: to nawet nie chodzi o to, że drogo, ale #!$%@? 2x cena rynkowa to trochę przeginka. Jakby chociaż jakaś wysoko opcja była, to mooooze ze 14k max, a tak to tylko śmiech na sali xD Jeszcze podkreślone, że cena nie do negocjacji xD

Co z tego, że auto "pewne" jak wszystkie gumy, złączki, kabelki i blacha mają 20 lat, przecież to zaraz zacznie puszczać. Sam kupiłem 12-letnie auto z nalotem