Wpis z mikrobloga

@ATLETICO: biorąc pod uwage, że ma tak duzo subów, zaufanie społeczne u widzów, to oferta wydaje sie ciekawa. masz pewnośc, że nie #!$%@?łes sie na minę ( nie oglądałem ogłoszenia) prawdopodobnie tak jak zwykle zrobiony jest full serwis i cześci z górnej półki. Wolałbym 16k na tego dupowoza z kogutem na masce niz 10 letnia klase premium od dziadka co do kościoła jeździł. na pewno o szybko sprzeda.
  • Odpowiedz
No pewne auto, przeciez trąbił w 4 kierunkach świata że takie auto będzie miało kompletny serwis od A do Z, więc kupując taki wóz to nie wiem co może ci sie zepsuć.
Ale tak, lepiej walić xD bo koleś rusza ze swoim biznesem
  • Odpowiedz
  • 290
@leftfinger nie masz pewności, to że robi ładne filmiki na YT o wątpliwej wartości to nie znaczy że sprzeda Ci dobre auto. Odbiegając już nawet od tego, to takie Skody chodzą po 6-7 w zajebistym stanie. Wiem, bo mam z 99 r 1,8 w gazie i serwis czy części takiej fury to jest koszt nowych spodni w sklepie XD
  • Odpowiedz
nie masz pewności, to że robi ładne filmiki na YT o wątpliwej wartości to nie znaczy że sprzeda Ci dobre auto


@ATLETICO: #!$%@? mnie na mine ryzykując afere na pół internetu, weź nie wymyslaj bzdur.

to takie Skody chodzą po 6-7 w zajebistym stanie


@ATLETICO: no to kupuj

Sam w tej cenie bym nie kupił, ale na bank kogos szybko znajdzie.
  • Odpowiedz
  • 134
@pilot1123 ta Skoda nie będzie klasykiem, to zwykła szara Skoda której jest miliony. Rozumem jakby to była wersja Laurin & Klement, albo chociaż RS, a to zwykły pospolity dupowóz, jak Golf albo A3.
  • Odpowiedz
  • 30
@droid43210 ale sugerujesz że w granicach 5k nie kupisz dobrej Octavii? Przecież takim czymś mało kto chce jeździć, w erze używanych Audi czy BMW w naszym kraju. Ja już kolejny rok jeżdżę taką Skodą za takie pieniądze i jedyne co wymieniam to co pisałem wyżej i rzeczy eksploatacyjne. I części dostaniesz za bezcen.
  • Odpowiedz
  • 21
@pilot1123 zakładając że kupujesz totalnego trupa który ma silnik do remontu. A taka ciekawostka, że poza łysym są sprzedawcy którzy sprzedają samochody w dobrym stanie XD
  • Odpowiedz