Wpis z mikrobloga

@Kreation To są ceny podane? Świece 400zl? realna cena takiej naprawy to albo 100 albo 50 bo sam sobie to prawie każdy wymieni. Rozrząd 800? xd Widzę, że pan mechanik na start kogoś dyma i wymienia wszystko co się da, byleby nabić na kasę xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ha1rless: Świece żarowe do tego silnika kosztują po 20zł sztuka, ale demontaż w 20 letnim kiblu może być dość trudny,bo mogą być zapieczone, a to już bardzo kosztowne. Wymiana świec samemu to wcale nie jest najmądrzejsze związanie, bo jak urwiesz, to będziesz miał duży problem.

Rozrząd : 400 części z pompą wody i 400 robocizna, raczej nikt tego taniej już nie robi.
@bigger az mi przypomniałeś niedawną sprzedaż 18 letniego auta w Polsce. Nigdy więcej handlu z prywatnym kupującym. Wole mniej dostać od handlarza typu ASO w rozliczeniu niż potem odbierać telefony że mu auto przeglądu dwa miesiące później nie przeszło bo amortyzatory tył do wymiany i chce zwrócić auto (nie jestem handlarzem) bo sąd xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HetmanPolnyKoronny: Mam octavię i superba nie mow mi co kupować. Napisałem ile kosztuje zestaw ate do jednego i drugiego. Superb ma tańsze

@Matth: gratuluję, ale albo masz inną generacje czy wersję, albo ktoś Cię ostro rucha na częściach. Zobacz sobie np w Intercars ile kosztują tarcze i klocki do Octavii I ASV, bo do tej konkretnej Octavii to wcale nie są takie kwoty o jakich piszesz.
Pobierz HetmanPolnyKoronny - > @HetmanPolnyKoronny: Mam octavię i superba nie mow mi co kupow...
źródło: comment_yZvvSSfBp1WkcFtXdiCivQqQ6sgnfAlt.jpg