Wpis z mikrobloga

teraz tez mam do sprzedania fure i sam sie bije z myslami czy nie targac jej na czesci, mechanicznie gitara ale buda leci z tylu na nadkolach, juz widze jak ludzie beda plakac że purchle są - chyba je zeszlifuje, pomaluje i założe nakładki itp to wtedy będzie 'ładnie'


@lets_gou_tnijmy_wuosy: ludzie uwielbiają auta w ładnym stanie, choćby połowa rzeczy była do zrobienia i tak będą najbardziej zwracać uwagę na to jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HetmanPolnyKoronny: Jeżeli kupujesz od osoby prywatnej to na 70% takie informacje ci udostępni. Jednak taka osoba nie ma zbytnio czasu, sprzętu i umiejętności aby robić 100 zdjęć furze którą chce sprzedać i pisać w ogłoszeniu całą jej historię.
@TheJaster: no o to chodzi, jak ktoś nie ma nic do ukrycia, to nie ma nic przeciwko mierzeniu lakieru, kanałowi czy hamowni, ale znaleźć to od razu w ogłoszeniu to jakiś promil
@ATLETICO: Tak się kosi kasę na frajerach. Jak widać po odpowiedziach wielu wyłożyłoby taką kwotę na 20 letnią markę niepremium bo Łysy rekomenduje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby to polegało na rozłożeniu pojazdu na części pierwsze i dokładnej inspekcji każdej części to jeszcze bym zrozumiał. Ale nie, powymieniane filtry, oleje i tyle, odpala to gitówa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby było coś unikalnego,
@ATLETICO: Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym Łysym? Wiem, że ma kanał na YT, ale nie rozumiem źródła jego opinii tutaj. Na samochodach się nie znam, więc ciężko mi dojść do wniosków samemu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Sanity: No ale nie powiesz mi, że za 16k to kupi ktos, kto chce miec pewne auto...to ktoś kto nie ma mózgu.
Ten cały Łysy dobrze sobie to wymyślił... kupuje taka Octavie (nawet niech 7k za nia da bo ma fajny przebieg) wsadza w nia 3k, gdzie to wrecz niemozliwe (czesci do tych aut sa w cenie zlomu). Po czym wrzuca ją na neta i wystawia za 16 xD No nie
@Redzi89: Niby racja, jednak kupując tak stare auto i pakując w nie kilka tysięcy to możesz być pewien że zaraz ci coś wyskoczy - on chyba coś o gwarancji mowil?
Nie wiem dlaczego większość z was zakłada grube remonty w takiej Octavii.

@ATLETICO: Bo to jest Polska i jak ktoś tutaj sprzedaje używany 20-letni samochód, to zwykle dlatego, że przez ostatnie 10 lat nie robił w nim nic ponad to co musiał żeby móc się doturlać do i z roboty.