Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL

Szacunek lvl nizej z mojej strony (wstepnie). Dlaczego? Na zdj macie wynik, prawie "rekord" (ciezki do weryfikacji ze wzgledu na slaba jakosc filmu i krazki niewiadomego pochodzenia) 355kg w siadach, ale...

bez informacji czy byl robiony w TASMACH! A byl, znalazlem 1 film z proby 355kg (bo 350kg nie znalazlem - dajcie link)
To co ja zarzucalem innym trojboista, ze chwala sie swoimi wynikami w tasmach, nie dajac informacji, ze zrobili to w nich, a to robi OGROMNA roznice i oklamuje rzeczywistosc. Mamy teraz podwójne standardy i moralnosc.

Jesli zrobiles, to w tasmach, to nieprofesjonalne wydaje sie, to, ze nie dajesz informacji nt temat. Jesli zrobiles to bez tasm TO CHYLE GLOWE DO CZOŁA I ZWRACAM HONOR.

dziekuje za uwage.

#mikrokoksy
Seba_Kot - @IntruderXXL

Szacunek lvl nizej z mojej strony (wstepnie). Dlaczego? Na...

źródło: comment_g3AkiuhXiLeX9k4m3PPePpCumMj8UNS7.jpg

Pobierz
  • 77
Nie ma usprawiedliwienia żadnego, ze dokonales manipulacji w swoich wynikach aby stac sie bardziej przekonywujacy, bo wtedy taki hejt jest skuteczniejszy


@Seba_Kot: JESTEŚ ŚMIESZNY... Co ty myślisz, że ja tutaj jestem żeby hejtować Ciebie czy innych po to zrobiłem tu konto i po to tu piszę? DO TEGO JAKI HEJT? Jedyny hejt jest tutaj od Ciebie w moją stronę.

Jakie manipulacje w wynikach? Chcesz wróć do moich pierwszych wpisów, zobacz jak
@IntruderXXL: właściwie powtarzasz sie. To, ze Ty nie widzisz tego, ze wrzucasz u siebie w profilu fake info, to Cie nie usprawiedliwia. Jest to FAKT, ktory bardzo dobrze udowodnilem wyzej.
Rownolegle - moje wyniki, jak i PR sa bardziej jawne od Twoich i duzo latwiejsze do weryfikacji, a i tak je po swojemu interpetujesz.
Dziękuję za uwage, chcesz dalej dyskutowac - wyzej masz odpowiedz, bo gramy w ping-ponga. Szczegolnie jak zaczales
ale na pewno sie na tym skupiles bardzo w ostatnim czasie (kto screeny robi insta z przed pol roku i trzyma to czekajac na okazje - tylko osoba mocno zdeterminowana na hejt)


@Seba_Kot: Dobrze, i w tym momencie masz szanse zobaczyć, że naprawdę staram się być obiektywny, nie łapać za słówka, i zawsze mieć dobry powód do rozpoczęcia takiej czy innej krytyki (nigdy hejtu)

Wiesz w ogóle dlaczego zwróciłem na to