Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL

Szacunek lvl nizej z mojej strony (wstepnie). Dlaczego? Na zdj macie wynik, prawie "rekord" (ciezki do weryfikacji ze wzgledu na slaba jakosc filmu i krazki niewiadomego pochodzenia) 355kg w siadach, ale...

bez informacji czy byl robiony w TASMACH! A byl, znalazlem 1 film z proby 355kg (bo 350kg nie znalazlem - dajcie link)
To co ja zarzucalem innym trojboista, ze chwala sie swoimi wynikami w tasmach, nie dajac informacji, ze zrobili to w nich, a to robi OGROMNA roznice i oklamuje rzeczywistosc. Mamy teraz podwójne standardy i moralnosc.

Jesli zrobiles, to w tasmach, to nieprofesjonalne wydaje sie, to, ze nie dajesz informacji nt temat. Jesli zrobiles to bez tasm TO CHYLE GLOWE DO CZOŁA I ZWRACAM HONOR.

dziekuje za uwage.

#mikrokoksy
Seba_Kot - @IntruderXXL

Szacunek lvl nizej z mojej strony (wstepnie). Dlaczego? Na...

źródło: comment_g3AkiuhXiLeX9k4m3PPePpCumMj8UNS7.jpg

Pobierz
  • 77
@sinbad_: > "ale przecież widać na filmach, że są taśmy. Wtf. Ale to nieistotne"

Nie kazdy przeglada caly profil aby przyjac, ze robi w tasmach. Info powinno byc takie "w tasmach" i to nie podlega dyskusji.
Szczegolnie u osoby, ktora zarzuca innym brak uczciwości.
tworzac REKORDY, KTORYCH NIE ZROBILI RAW (BEZ TASM). Stad moj proceder i wpis wyniku orientacyjnego aby przed takimi osobai ostrzec


@Seba_Kot: Dlatego ty w odpowiedzi na to TWORZYSZ TOTALNIE WYIMAGINOWANE REKORDY, kompletnie liczby z powietrza?! To jest twoja odpowiedź? Zaraz sobie 400kg wpiszesz co? Trzeba było ubrać taśmy i zrobić, tak jak już to Ci pisałem, a nie wymyślać.
A ludzie którzy maja wpisany wynik jako siad go zrobili... a zapytani
@Seba_Kot: To jak kiedyś odbudujesz to pamiętaj że ja czekam( ͡° ͜ʖ ͡°) Obecnie w tych ćwiczeniach to też formy nie mam bo waga za duża i ostatnio robiłem z kilka miesięcy temu, ale miesiąc wystarczy żeby wrócić xD
@IntruderXXL: widze, ze dalej tworzysz swoj swiat, swoja moralnosc, powtarzasz te same klamstwa, pomimo, ze w wielu kwestiach Twoje tezy zostaly leb na szyje obalone. Wracasz do starej retoryki, mocno nieaktualnej.
Stawiasz tylko negatywne hipotezy, tworzac z nich prawde. Nie - jestem na wykopie, bo od dawna to planowalem. Nie wrzucam tu zadnych linkow od 2 dni, nie reklamuje nic. Szach mat, ale...za 2 dni napiszesz znowu, ze robie to dla
@Darksed: ja jak zrobie jakims cudem 2 treningi w tygodniu, to dokladam 10kg majac zapas ten sam co w 1 treningu :).
No, ale co z tego jak przez zyciowe obowiazki zwiazane glownie z remontem, nagle tydzien mi ucieka. Stad po nocach przesiaduje na wykopie i hejtuje hipokrytow :-D
@Seba_Kot: I ty mówisz mi że TO JA MANIPULUJE? Że hejtuje? WOW.

Każdy kto czyta moje wpisy wie, że ja nikogo nie zmuszam do wiary w moją naturalność czy w moje wyniki, jednak piszę o tym bo taka jest prawda czy ktoś chce w nią wierzyć czy też nie.

Myślę że większość osób tutaj ceni mnie właśnie z powodu tego że piszę prawdę, i nie boję się komentować pewnych rzeczy.

I
@IntruderXXL: no wlasnie ,nie piszesz prawdy, dowod masz powyzej - zapisany "rekord" w profilowym, kibel, bez tasm, a jednak "zrobiony" byl w tasmach. Po co to? Ego chcesz sobie podbudowac? Czy zaufanie wsrod odbiorcow? A zarzucales to innym. Wystartuj, odejmij 10-15% ciezaru, zalicz. Bedziesz mial szacunek, bo teraz to jestes bajkopisarz. Bylo takich sporo w TS. Wiesz, ze to Ci kazdy dobry trojboista zarzuci, w koncu sie taki znalazl.
Piszesz SWOJA
no wlasnie ,nie piszesz prawdy, dowod masz powyzej - zapisany "rekord" w profilowym kibel bez tasm zrobiony w tasmach w profilowanym. A zarzucales to innym. Wystartuj, odejmij 10-15% ciezaru, zalicz. Bedziesz mial szacunek, bo teraz to jestes bajkopisarz.


@Seba_Kot: ALEŻ TY KRĘCISZ... Jest tam napisane że zrobiłem to bez taśm? I ty śmiesz pisać...

"Źdźblo widzisz u innych, a belke w swoim oku nie dostrzegasz"


Jednocześnie dla ciebie ZUPEŁNIE NORMALNĄ rzeczą