Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL

Szacunek lvl nizej z mojej strony (wstepnie). Dlaczego? Na zdj macie wynik, prawie "rekord" (ciezki do weryfikacji ze wzgledu na slaba jakosc filmu i krazki niewiadomego pochodzenia) 355kg w siadach, ale...

bez informacji czy byl robiony w TASMACH! A byl, znalazlem 1 film z proby 355kg (bo 350kg nie znalazlem - dajcie link)
To co ja zarzucalem innym trojboista, ze chwala sie swoimi wynikami w tasmach, nie dajac informacji, ze zrobili to w nich, a to robi OGROMNA roznice i oklamuje rzeczywistosc. Mamy teraz podwójne standardy i moralnosc.

Jesli zrobiles, to w tasmach, to nieprofesjonalne wydaje sie, to, ze nie dajesz informacji nt temat. Jesli zrobiles to bez tasm TO CHYLE GLOWE DO CZOŁA I ZWRACAM HONOR.

dziekuje za uwage.

#mikrokoksy
Pobierz Seba_Kot - @IntruderXXL

Szacunek lvl nizej z mojej strony (wstepnie). Dlaczego? Na...
źródło: comment_g3AkiuhXiLeX9k4m3PPePpCumMj8UNS7.jpg
  • 77
@IntruderXXL: no wlasnie, masz wyimaginowane wyniki:
a) cwierc przysiad
b) ciezar watpliwy bardzo
c) zrobiony w tasmach (zapisany na profilowym bez tasm)

Znowu powtarzam sie, co potwierdza to co wyzej pisalem, ze jestes manipulatorem. Jak Ci brakuje argumentow, wracasz do tego co pisales wczesniejszych w komentarzach, pomimo ze argumentami zostales ZNISZCZONY.
Ja wszedzie podkreslalem, ze moj rekord to 320kg. Co latwo idzie zweryfikowac, bo nie znajdziesz zadnego materialu gdzie mowilem inaczej.
cwierc przysiad


@Seba_Kot: A na pewno dobrze się przyjrzałeś? Nie była to przypadkiem 1/5 albo 1/6 siadu?

- argumentami zostales ZNISZCZONY.

- te sama manipulacje.

- zaliczaja sobie rekord w tasmach jako bez tasm (m.in. @IntruderXXL tak zrobil)

- i walki z hipokryzja (@intruderXXL)

- bo zadzialalo, osoba, ktora to zrobila spiela sie i zaczela personalne wjazdy

- nie weryfikujac zrodla,


...TO JEST ŚWIAT W KTÓRYM NIE CHCE ŻYĆ.

Po prostu
@IntruderXXL: material nagrany z gory daje zludzenie siadu głębszego niz rzeczywiscie jest (czesta sztuczka osob, ktore chca cos ukryc, dlatego sedziowie maja krzesla na wysokosci ud), a i tak jest strasznie plytki. Tu to oceniam obiektywnie, wysle to innym trojboista, wrzuce screeny z ich zdania na ten temat i zobaczysz, ze nie jestem stronniczy. Oczywiscie na grupe wozel&wagon i inne trojbojowe tez. A pisze Ci to trojboista, nie zewn obserwator z
Tu to oceniam obiektywnie, wysle to innym trojboista, wrzuce screeny z ich zdania na ten temat i zobaczysz, ze nie jestem stronniczy.


@Seba_Kot: Słuchaj w tej kwestii nie obchodzi mnie twoje zdanie, czy zdanie innych trójboistów... BO TO SIĘ ABSOLUTNIE NIE LICZY!. Każdy może wejść zobaczyć ocenić sam.

Jedynie co się będzie liczyło to wynik na zawodach, tam będzie prawdziwa weryfikacja.

Dobra nowina dla Ciebie jest taka że w 2020r nie
@IntruderXXL: to ujawnianie faktow, a nie moje prywatne zdanie (slowa klucz). Czesto piszesz o wyimaginowanych rekordach, ja tez :). Zalicza sie to, co w trojboju w przepisach jest napisane, bo w tym sie pasjonujesz.
Robie to samo co Ty robisz :).
Powodzenia!
to ujawnianie faktow, a nie moje prywatne zdanie (slowa klucz)


@Seba_Kot: Jakie ujawnianie faktów!? Ja nigdzie nie pisałem że są to oficjalne wyniki z zawodów, z drugiej strony nie są to wyniki wyimaginowane, są to wyniki które zrobiłem na siłowni, każdy z tych bojów jest nagrany (chyba tylko wycisku 215kg nie ma) i każdy może sam ocenić, uznać sobie ten wynik albo nie.

I tak naprawdę chwilę się zastanawiając forma nie
@IntruderXXL: No i znowu sie powtarzasz, coraz bardziej watpie w Twoje merytoryczne podejscie do sprawy :/. Dzialajac na publicznym forum jestes tez osoba publiczna. Ba, robiles personalne podjazdy na osoby publiczne, nie dziw sie, ze i Ty jestes weryfikowany. Nie ma usprawiedliwienia żadnego, ze dokonales manipulacji w swoich wynikach aby stac sie bardziej przekonywujacy, bo wtedy taki hejt jest skuteczniejszy (ja to dobrze wiem jak to dziala, bo dzialam w tej