Wpis z mikrobloga

@memento_mori Nawet nie wiem jak skomentować to co napisałeś... To jest tak daleko idące urojenie i nadinterpretacja że mnie zatkało...
Btw dalej nie wskazałeś gdzie kogoś obraziłem
  • Odpowiedz
@memento_mori: nie warto. Masz rację, ale nigdy tego nie zrozumieją. Gdy mieszkalam w Amsterdamie (żyje nadzieją , że powrot do Polski to tylko przykry wypadek jak sraczka podczas puszczania bąka) najwieksze wrażenie zrobił na mnie szacunek do innych ludzi, ich poszanowanie praw czlowieka.

To, że biali nie czekali tylko na moment by być wśród swoich by móc spokojnie postowac rasistowskie g***o. Tacy sami byli publicznie i prywatnie.

Nie mówię tu tylko o stosunku do innych ras. Nawet w stosunku do swojej rodziny i przyjaciół potrafili być lojalni i
  • Odpowiedz
@Ohjeny: Po prostu obracasz się w złym środowisku. Mi też się zdarzało, więc eliminuję takich ludzi, gdy tylko się ujawnią i nie mam już takich problemów ¯\(ツ)_/¯

I nie mam magicznego przełącznika w głowie, by coś przestawało mnie śmieszyć tylko dlatego, że dotyczy murzyna, a murzynów to kiedyś mordowano, litości. Bo wtedy - w ramach spójności i konsekwencji - pozostałoby tylko siąść i płakać nad okrutnym światem._
  • Odpowiedz
@Ashtar: znam wielu Holendrow i naprawdę nie sadze zeby ktorykolwiek z nich został pobity. Jeśli nawet, to takie pojedyncze przypadki są w absolutnie każdym kraju. W Holandii jest znacznie mniej pobić niż w Polsce nawet pomimo znacznie wiekszej wykrywalnosci przestepstw.
  • Odpowiedz