Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tu #rozowypasek
chciałam Was zapytać czy tylko ja mam tak w zyciu czy inni tez trafiają na takie przypadki w zyciu.. tak więc, za każdym razem kiedy poznam kogoś nowego ta osoba udaje przede mną inna osobę, wyidealizowana, tak świetna ze aż nierealna pod każdym względem a później wychodzi ze kłamała o swojej przeszłości, realiach? i kiedy ta osoba zetknie się z rzeczywistością bo w końcu prawda wychodzi na jaw zamiast się jakkolwiek wytłumaczyć to po prostu chowa głowę w piasek bo nie wie co powiedzieć i ucieka.. zastanawiam się czy ja daje takie wrażenie osoby, która jest w stanie pokochać idealna osobę czy co jest nie tak? nie rozumiem dlaczego nikt nie potrafi być przy mnie sobą

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Raczej norma w dzisiejszych czasach gdy wiekszosc ludzi nosi maski.
Gorzej jesli takie postacie wykorzystują to by zdobyc Twoje zaufanie a potem Cię krzywdzą.
Widze jednak dwa plusy takiego stanu rzeczy:
1. Klamstwo i prawdziwa natura czlowieka predzej czy pozniej wypływa.
2. Jezeli ktos udaje lepszego niz jest w rzeczywistosci to prawdopodobnie chce Ci zaimponowac a to znaczy ze sie z Tobą liczy.