Wpis z mikrobloga

Kurde kiedyś była taka strona z dokładnie takim samym contentem jak w tym wpisie. Nazywała się myslalemze.pl i bardzo przyjemnie się ją czytało. Może ktoś znajdzie w archiwum internetu, ja teraz nie mam jak wejść.
@opkahopka: Jako małe dziecko myślałem, że na świecie jest może maks z 6-7 języków i Polska jest wyjątkowa, bo mamy swój język nieużywany nigdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musiało się to wziąć z tego, że jako dzieciak w końcu dowiedziałem się, że i w Wielkiej Brytanii i USA i Kanadzie mówią po angielsku, zaś języki takie jak ukraiński czy białoruski brzmiały dla mnie jak rosyjski.
@opkahopka: myślałem że nasiona drzew są bardzo bardzo gęste bo muszą pomieścić w sobie całe drzewo, bo przecież drzewa nie jedząz tylko piją i pobierają światło. Jeszcze myślałem kiedyś że obcokrajowcy jak mówią po swoim języku to tak naprawdę myślą po polsku i muszą sobie tłumaczyć z polskiego na swój.
@opkahopka: Zawsze jak będąc malym berbeciem słuchałam piosenki na komputerze, to miałam jakieś dziwne przeświadczenie, ze w tym momencie artysta staje w ciemnym pomieszczeniu, z flash-lightem jedynie na siebie i statyw z mikrofonem... a gdy piosenka się kończy - zwyczajnie światło gaśnie, a on opuszcza to pomieszczenie
@opkahopka Mój tata nie zawsze dobrze chował swoje gazetki ( ͡° ͜ʖ ͡°), gdy byłam mała, i czasem zdarzało mi się trafiać na te słynne "gołe baby". Nie rozumiałam, czemu jedne mają w strategicznym miejscu busz, a inne są tam gołe, myślałam że po prostu takie się rodzą, albo tak albo tak xD a o czymś takim jak golenie nie miałam pojęcia xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@opkahopka: Jako mikrogówniak bardzo się interesowałem dinozaurami. To chyba przez nie często wpadałem w spiralę myślenia o tym co będzie gdy wyginą ludzie. Najzabawniejsze, z perspektywy czasu, było gnębienie się paradoksami w stylu "skąd ludzie będą wiedzieli, że wyginęli, skoro już ich nie będzie" (skrajnie antropocentryczne myślenie xD) albo "czy wtedy skończy się czas, bo nie będzie nikogo, kto będzie go mierzył". I najlepsze, że myśląc o tym, odbierałem to w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@opkahopka: ja sie zastanawialem za gowniaka jak to jest z tymi kolorami, ze dla mnie cos moze byc czerwone ale ktos to moze widziec w niebieskiej barwie tylko cale życie mówi ze to jest czerwone wiec dla niego to jest czerwone, albo ze niektórzy ludzie mogą widzieć w negatywie i co wtedy, ich swiat wyglada zupełnie inaczej i my byśmy zwariowali ale dla nich to nasz swiat jest czymś nienormalnym. Eh,
@opkahopka jak byłam mała uwielbiałam oglądać teledyski na MTV. Leciała jakiaś piosenka Madonny i ona miała tam taki mega przerobiony głos przez syntor momentami. Zapytałam tatę czemu ona tak dziwnie brzmi to mi powiedział, że to nie jest jej głos tylko komputer. Ale nie wytłumaczył dokładnie o co chodzi więc byłam przekonana, że piosenkarki mają w gardle mini komputer który za nie śpiewa xD
@opkahopka: ja przez kilka lat próbowałem zrozumieć jak działa pożyczanie pieniędzy, po co ktoś miałby chcieć wziąć pieniądze od kogoś innego, potrzymać je przez pewien czas i oddać. Jak ktoś pożyczał pieniądze od moich rodziców, to byłem przekonany, że ich pieniądze muszą być jakieś wyjątkowe skoro inni ludzie tak bardzo chcą je mieć. xD
@opkahopka:
1. Jak powiedzieć innym, że ja to właśnie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Co robią aktorzy w trakcie reklam
3. Że może tylko ja jestem prawdziwy i myślący, a inni nie mają świadomości
4. Że może dorośli potrafią czytać w myślach
5. Czy serio istnieje reszta świata czy to tylko wałek i tak na prawdę cały świat ogranicza się tylko do Polski
6. Czy inni