Wpis z mikrobloga

  • 1
@opkahopka myślałam, że jak gołębie się tak nadymaja to jak wbije się w nie szpilkę to wybuchną. Nikt nigdy nie pozwolił mi tego sprawdzić ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@opkahopka: najczęściej zastanawiałem się co jest po śmierci. Na ogół wyobrażałem sobie to jako pustkę i potrafiłem w to wsiąknąć tak bardzo, że zaczynałem płakać i biec do mamy xD
  • Odpowiedz
@opkahopka mój ojciec był strasznie gruby jak bylem dzieckiem. Dlatego też powoli się ruszal. I sądziłem dla tego że dorośli nie biegają. W sensie ze nie bo nie mogą, nie chcą, nie mają takiej potrzeby. Jak miałem sześć lat cby a to widziałem jak czyjs inny tata biegnie i miałem mindfucka.
  • Odpowiedz
@opkahopka: największa rozkmina - skoro niektórzy ludzie są biedni, bezdomni, a w Afryce dzieci głodują, to czemu rząd nie wydrukuje więcej pieniędzy i rozda biednym ludziom tyle, żeby już nie byli biedni ¯\_(ツ)_/¯W sumie do dzisiaj to rozkminiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@opkahopka: O i zawsze się zastanawiałam jak filmach była jakaś scena miłosna i ktos mowil: „pasujecie do siebie” to myślałam skąd ona wie i po czym to widać ze ktos do kogoś pasuje xD
  • Odpowiedz
@opkahopka: ja zawsze miałem wtf w wieku przedszkolnym jak mówili że największy kraj na świecie to Rosja a kurła paczę na mapie a to zlepek kilku województw a największy to jakiś ussr (stary podział jeszcze, na dodatek miałem nową mapę europy a starą świata)

albo rozkminiałem czemu nie przekopią afryki na pół żeby nawodnić

albo że mam supermoc i widzę konstelacje gwiezdne w dzień (a to te robaczki w oczach)

albo
  • Odpowiedz
@opkahopka: zastanawiałem się, skąd samochód wie że będzie skręcał i ma włączyć kierunkowskazy.
Samo skręcanie to wiadomo - kierownica, ale zaobserwowałem, że kierunkowskazy włączają się wcześniej i nie mogłem dojść w jaki sposób.
  • Odpowiedz