Wpis z mikrobloga

Kiedyś rodzice zauważyli reklamę banku i coś powiedzieli, że to ich Bank (nie pamiętam kontekstu) i myślałem, że są właścicielami tego banku :)
  • Odpowiedz
@opkahopka: myślałam, że moje rodzinne miasto znajduje się na Półwyspie Helskim, bo przecież musiało być na czymś wyjątkowym na mapie Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakież było moje rozczarowanie, kiedy okazało się, że to jednak nie Hel, a góry i do dziś średnio umiem powiedzieć, gdzie dokładnie dokładnie leży ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@opkahopka: ja nie moglem pojac jak w filmach byly strzelaniny i policjanci mowili, ze trzeba wezwac albo sprowadzic posiłki. Zastanawialem sie, po co im jedzenie i skad wiedza, ze akcja potrwa.az tyle dlugo, ze beda.potrzebowali tego jedzenia. No i oczywiscie - nigy to zarcie nie przyjezdzalo i nigdy go nie jedli...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@opkahopka: jak byłem mały to myślałem, że część osób widzi jak normalny człowiek, a część widzi siebie zza pleców jak w grze z perspektywą trzecioosobowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@opkahopka ja w wieku 5 lat nie mogłem się nadziwić dlaczego moja babcia i dziadek mówią po polsku. Zawsze wydawało mi się kiedy wyjeżdżałem z miasta na wieś, że to już nie Polska.
  • Odpowiedz