Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@opkahopka: co za świetna nitka!
1. Byłam przekonana, że wszystko w telewizji leci na żywo i jak puszczali powtórkę odcinka serialu to wierzyłam, że aktorzy przyjechali znowu do telewizji i musieli zagrać wszystko dokładnie tak samo jak poprzednio. Byłam zdumiona, że tak im się udaje.
2. Sądziłam, że poród wygląda w taki sposób, że dziecko wydziera w powłokach brzusznych dziurę siłą nacisku głowy. Musiało mi się wziąć stąd, że matka rodziła
@opkahopka: mój tata kiedyś w trakcie wakacji powiedział mi, że grał w Manchesterze United i Juventusie, ale musiał skończyć karierę, bo palił papierosy na boisku. Grałem sporo z ojcem w piłkę, jest dobry, a z perspektywy kilkulatka każdy kto potrafi dobrze przyjąć, szybko biega i trafia w światło bramki, jest kozakiem, więc przez kilka tygodni byłem najbardziej dumnym człowiekiem w naszym wczasowym ośrodku.
Wczoraj już nie widziałam waszych komentarzy, bo poszłam spać, ale dziś od rana nie mogę przestać się śmiać :D dzięki za wszystkie odpowiedzi! Byliśmy super dziećmi i tak naprawdę nasze rozkminy były całkiem sensowne!!! Szkoda, że dorosłość jest bolesnym zderzeniem z rzeczywistością. Ale pielęgnujmy, co w sobie mieliśmy ;)

@Eustachiusz: dobra rozkmina xD
@Krowa_z_siodlem: niesamowite, jak dzieci dane słowa interpretują literalnie. Sąsiedzi to sąsiedzi, jak Rosjanie mogą być sąsiadami ;P