Wpis z mikrobloga

@opkahopka: Taki Darek z drugiego piętra grał z innymi chłopakami w piłkę na boisku, które było widać z kuchni. Ja też chciałem, ale babcia mówiła, że nie mogę a Darek może, bo jest starszy. No to uznałem, że jak będę więcej jadł to wtedy ja będę starszy od Darka i też będę mógł grać.
  • Odpowiedz
@opkahopka: 1.zastanawiałam się, czy woda w kiblu jest ciepła. Nigdy nie miałam odwagi sprawdzić.

2. Myślałam, że tytułowe piosenki z seriali śpiewają główni aktorzy. Byłam pewna, że "życie jest nowela" śpiewa doktor Lubicz, a z "na dobre i na złe" Małgosia Foremniak. Jakos zawsze sobie potrafiłam tych aktorów dopasować do głosu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@opkahopka kiedyś jak mama powiedziala, że musimy pojechać do "wujkanizatora"(tak zrozumialem) to ciągle się zastanawiałem co to za wujek nizator którego nie pamiętam, a głupio mi było zapytać i pokazać w ten sposób że nie znam własnego wujka(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@opkahopka ja od małego wiedziałem że dziecko "wychodzi" z kobiety, ale myslalem ze z dupy i się zastanawialem jak to jest ze jak kobieta sra to wie że to kupa, a nie dziecko
  • Odpowiedz
  • 1
@opkahopka jak byłem mały to tata mówił, że aby wygrać w lotka trzeba trafić szóstkę, a ja myślałem kurła jakie to łatwe wystarczy skreślić nr 6
  • Odpowiedz
@opkahopka: Jak były jakieś konkursy w gazecie i do wygrania było np. 15 rowerów to myślałam, że jedna osoba wygrywa wszystkie i zastanawiałam się co ona zrobi z tymi 15 rowerami xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@opkahopka: co za świetna nitka!
1. Byłam przekonana, że wszystko w telewizji leci na żywo i jak puszczali powtórkę odcinka serialu to wierzyłam, że aktorzy przyjechali znowu do telewizji i musieli zagrać wszystko dokładnie tak samo jak poprzednio. Byłam zdumiona, że tak im się udaje.
2. Sądziłam, że poród wygląda w taki sposób, że dziecko wydziera w powłokach brzusznych dziurę siłą nacisku głowy. Musiało mi się wziąć stąd, że matka
  • Odpowiedz
@opkahopka: mój tata kiedyś w trakcie wakacji powiedział mi, że grał w Manchesterze United i Juventusie, ale musiał skończyć karierę, bo palił papierosy na boisku. Grałem sporo z ojcem w piłkę, jest dobry, a z perspektywy kilkulatka każdy kto potrafi dobrze przyjąć, szybko biega i trafia w światło bramki, jest kozakiem, więc przez kilka tygodni byłem najbardziej dumnym człowiekiem w naszym wczasowym ośrodku.
  • Odpowiedz
  • 1
Wczoraj już nie widziałam waszych komentarzy, bo poszłam spać, ale dziś od rana nie mogę przestać się śmiać :D dzięki za wszystkie odpowiedzi! Byliśmy super dziećmi i tak naprawdę nasze rozkminy były całkiem sensowne!!! Szkoda, że dorosłość jest bolesnym zderzeniem z rzeczywistością. Ale pielęgnujmy, co w sobie mieliśmy ;)

@Eustachiusz: dobra rozkmina xD
@Krowa_z_siodlem: niesamowite, jak dzieci dane słowa interpretują literalnie. Sąsiedzi to sąsiedzi, jak Rosjanie mogą być
  • Odpowiedz
@opkahopka: Jak była reklama proszku do prania, który wypierze wszystko prócz kieszeni, to zastanawiałem się dlaczego się chwalą, że nie wszędzie ten proszek dochodzi i nie wszystko czyści :D
  • Odpowiedz
  • 2
@Profesorekkaczoek kiedyś był taki program dla dzieci w TV, gdzie budowało się mosty i kluczowym powiedzonkiem tam było "budujemy mosty dla pana starosty". całe dzieciństwo się zastanawiałam, co to jest ta Panastarosta xD
  • Odpowiedz