Wpis z mikrobloga

  • 67
#konfederacja #restauracja #polityka #bekazlewactwa
Serce i mózg mnie ściska, co to ma znaczyć? Od zawsze wierzyłem że w wyborze restauracji klienci wybierają restaurację która ma najlepszy współczynnik ceny do jakości serwowanych dań.
Co mówi mi informacja, że interes prowadzą kobiety ?
Co znaczy że restauracja jest przyjazna dla osób LGBT???
Myślę że dobra restauracja powinna dbać aby każdy mógł dobrze i tanio zjeść. Chyba że to tylko głupi marketing, aby przekonać do siebie pewną grupę ludzi.
wys97 - #konfederacja #restauracja #polityka #bekazlewactwa
Serce i mózg mnie ściska,...

źródło: comment_qU9vWb4QraBKXjF55d5zeN3mwbZ1AjBQ.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wys97: jak widzisz na załączonym obrazku najważniejsza jest poprawność ideowa danego miejsca, można dzielić i rządzić, można też dzielić i zarabiać. Takie żyćko na tym świecie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ranestfen2 nie jestem komunistą. Wyrażam zdanie że jest to głupie xD. Mam prawo wyrazić opinie czy też wchodzić w dyskusję. Od tego jest to forum przypominam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wys97: może jesteś nieświadomy tego, że nie wszedzie w Polsce można zjeść posiłek z homopartnerem\partnerka bez wysluchiwania o pedalach do gazu?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Boros jem często w restauracjach czy barach, I nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją. I wogole jak ktoś ma rozpoznać że druga osoba jest homoseksualna?? Co nagle będą siadać sobie na kolanach? Może się całować? Nie bo tak w miejscach publicznych sie nie robi ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wys97: Byłem kiedys w jednym przybytku i jeden pracownik mówi do drugiego "a wiesz ze w googlu jesteśmy oznaczeni jako przyjaźni osobom lgbt?". A ten drugi na to "znaczy pedałom?"
:D
  • Odpowiedz