Wpis z mikrobloga

#konfederacja #restauracja #polityka #bekazlewactwa
Serce i mózg mnie ściska, co to ma znaczyć? Od zawsze wierzyłem że w wyborze restauracji klienci wybierają restaurację która ma najlepszy współczynnik ceny do jakości serwowanych dań.
Co mówi mi informacja, że interes prowadzą kobiety ?
Co znaczy że restauracja jest przyjazna dla osób LGBT???
Myślę że dobra restauracja powinna dbać aby każdy mógł dobrze i tanio zjeść. Chyba że to tylko głupi marketing, aby przekonać do siebie pewną grupę ludzi.
Pobierz wys97 - #konfederacja #restauracja #polityka #bekazlewactwa
Serce i mózg mnie ściska,...
źródło: comment_qU9vWb4QraBKXjF55d5zeN3mwbZ1AjBQ.jpg
  • 34
@wys97: na peweno, i w zyciu nigdy nie zróciłeś uwagi na wyglad czegokolwiek co kupujesz...

No cóż cięzko mi w to uwierzyć ale sa tacy ludzie jak ty co tylko patrza na cenę. jednak nie kazdy taki jest. I to nie jest głupota. Głupota jest raczej uważanie takich ludzi za gorszych ale nie zauwazenei ze tacy ludzie istnieja jak się ma więcej niz 10 lat.
@Painting-colors-in-the-dark wielokrotnie kupowałem rzeczy które lepiej wyglądały na przykład koszulki czy spodnie. Ale co to ma do tego auto które jest tańsze. Jakbyś dodał do pytania czy bym kupił auto którym bym musiał jeździć. Mój wybór byłby inny, nie moja wina że źle skonstruowałeś pytanie.
@wys97: patrz dzieki takim oznaczeniom wiesz jakich restaruacji nie wspierac, a nie przepraszam ciebie to nie obchodzi (tak bardzo nie obchodzi ze robisz o tym wpis) bo wazna jest tylko wskażnik ceny do jakości .

problemem jest to ze dla ciebie najwaznejsza jest cena i uwazasz innych ktorzy tak nie uwazaja za glupich. Zamykanie sie w takich ramach i uważanie tylko swoijej postawy za poprawne jest głupie a nie "bekazlewactwa"

Zrozumienie
@Painting-colors-in-the-dark nie nazwałem nikogo idiotą. Powiedziałem że jest to głupie że taka informacja wyskakuje jako pierwsza. To zupełnie jak w roli ekspertów na temat gospodarki czy polityki zaprasza się aktorów. Tag beka z lewactwa, ponieważ restauracja ma target z grupy tej lewej że tak to nazwę
@wys97: wiesz przynajmniej od razu, co jest NAPRAWDĘ WAŻNE dla tej restauracji. Nie jedzenie, nie ceny, nie świeżość produktów czy jakieś określone menu - prowadzą KOBIETY (więc paskudny patriarchat musi na to patrzeć, niech giną samce, hatfu) oraz wszelkiej maści ludzie, którzy MUSZĄ SIĘ KONIECZNIE POCHWALIĆ, ŻE NIE WIEDZĄ KIM SĄ i za kogo chcą się uważać (najlepiej każdemu dookoła o tym mówiąc albo w inny sposób przekazując) są tam mile