Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mireczki.
Zdarzyła mi się dzisiaj nietypowa sytuacja. Kupiłem na allegro dostęp do konta keep2share, żeby pobrać sobie nowy odcinek serialu i po zalogowaniu wszedłem w zakładkę "recommended" - cóż, fajnie się przyjrzeć co ludzie pobierają. Głównie porno. Ale dzisiaj mnie zryło. Była tam kupa nagrań z jakichś gabinetów kosmetycznych czy od ginekologów. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Założyłem, że #!$%@?, bo pewnie jakaś rosja czy inne stany, ale jeden plik się nazywał "u ginekologa.mp4", a na nagraniu jest "KAM1", data wrzesień-październik tego roku... 45 minut nagrań z wizyt ginekologicznych z ukrytej kamerki... Jeśli taki zwyrol przyjemuje w polsce wypadałoby chyba uprzykrzyć mu życie. Przecież może do takiego gabinetu trafić moja albo kogoś z mirków (normickiej części) kobieta... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Obrzydzenie mnie aż bierze.

Zarzucam screena gabinetu, może ktoś wykorzysta swoje creepy CSI i ma jakiś pomysł jak to zweryfikować?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
Pobierz
źródło: comment_qZUDOtkJpTWnQ0FK9ao3EMSueXy9HuID.jpg
  • 171
@AnonimoweMirkoWyznania: w sumie jeśli to prawda (w co ostro wątpię) to dość łatwe do znalezienia. Najlepiej jakby jakaś osoba skojarzyła miejsce, ale nawet jeśli to można tego ginekologa, jeśli jest widoczna twarz, znaleźć na necie i to zweryfikować. Ale wątpię, aby ktoś udostępniał nagrania z swoją twarzą publicznie. Chyba, że kamery są niezabezpieczone (albo podłożone przez kogoś) ;)
@nocnazjawa: na przykład po to, żeby mieć jak się bronić w przypadku niesłusznych oskarżeń o gwałt lub molestowanie. Sprzęt medyczny też tani nie jest, a kradzieże wcale nie zdarzają się tak rzadko. Jeżeli op nie baituje to bardziej mi wygląda na słabo zabezpieczoną kamerę i #!$%@? filmy, tym bardziej, że kamera znajduje się zaraz pod sufitem i jest wykadrowana tak, żeby objęła cały pokój.
@nocnazjawa: ginekolog mógł mieć to też dla siebie jako zabezpieczenie. Pacjentki coraz częściej próbują wykorzystać sytuację żeby oskarżyć o gwalt, nie ma bezpośredniego skierowania na to co "ciekawe" na fotel. A lekarze to w pewnych czasach musieli mieć w gabinetach dyktafony bo co chwilę ktoś im proponował łapówkę. Może faktycznie ktoś mu się mógł włamać. Ale jeśli robi to celowo to dojechać go, upublicznić imię i nazwisko i niech nie ma
@AnonimoweMirkoWyznania: @janeeyrie: kamera nie jest jakas mega uhd czy cos i ustawiona na caly gabinet... moze gosciu chcial w ten sposob sie zabezpieczyc przed zarzutami od strony kobiet i nie przemyslal sprawy... inna rzecz, gdzie jest gabinet jak to wieksza przychodnia to nie koniecznie on kazal montowac monitoring, a zgrywac kopie mogl ciec z ochrony. Zglosilbym na Policje do wyjasnienia. Udostepnianie dalej przez opa to zly pomysl odpowie za wspoludzial.
Jeśli taki zwyrol przyjemuje w polsce


@AnonimoweMirkoWyznania: Zakładasz od razu pesymistyczny scenariusz a powodów może być kilka.

- to nie on "zwyrol" tylko ktoś mu pluskwę podrzucił i teraz udostępnia (nawet nie z jakiś dziwnych pobudek tylko zwyczajnie, dla zarobku), teraz kamerkę możesz bez problemu ukryć w żarówce...

- tak jak napisał @Adolf_HODLer: to może być kamera monitoringu na wypadek kradzieży i ubezpieczenie przed #metoo,

- to może być