Wpis z mikrobloga

Mój osobisty rekord jeżeli chodzi o #intermittentfasting i jestem z tego powodu bardzo dumna. Zaczęłam od standardowych 18 godzin i potem stwierdziłam, że polecimy dalej do oporu. Jaram się autofagią :D

Jestem dumna tym bardziej, że wczoraj byłam na małej imprezie, gdzie stół uginał się od pizzy, chipsów, krakersów i innego śmieciowego żarcia, które od zawsze było moją słabością. A ja cyk, dwie herbatki i zadowolona. Mimo że przez około 2 godziny doskwierał mi głód, to nie sięgnęłam po te przekąski, nawet nie musiałam z tym jakoś mocno walczyć. Fajne uczucie :) No i muszę przyznać, że było mi łatwiej, jak widziałam, że znajomi, których spotkałam po raz pierwszy od 8 miesięcy, przybrali chyba z 10 kg bebechów ( _)

Pozdro dla Mirków z Life Fast Tracker, jest nas coraz więcej!

#keto #dieta
BarkaMleczna - Mój osobisty rekord jeżeli chodzi o #intermittentfasting i jestem z te...

źródło: comment_KCpDofZgRwKaE6Oxh5hCf11Rjt08Bb2c.jpg

Pobierz
  • 57
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@berti: nie próbuj jej tłumaczyć. Zero pojęcia o żywieniu, ale apka jest, na forum pisali że jest zdrowe, a ona na razie dobrze się czuje. To że takie żywienie funkcjonuje dla osób otyłych, to fakt, ale oni mają 20-40kg zbędnego tłuszczu który odżywia ich organizm. Dla osoby szczupłej taka dieta jest znacznie większym obciążeniem.
@BarkaMleczna: ja na razie stosuje 16/8 i calkiem dobrze mi idzie. Kiedys jadlam co 2-3 godziny wiec jestem w szoku jak latwo bylo mi sie przestawic.

Skoro nie robisz tego dla utraty wagi to jakie zmiany zauwazylas odkad stosujesz ten post? Jak dlugo juz to robisz?

Ja tez jestem szczupla i moja jedyna motywacja jest poprawa stanu skory. Czytalam, ze post przerywany pomaga w walce tradzikiem.