Wpis z mikrobloga

heheszki heheszkami, ale mam nadzieję, że w końcu bagiety zajmą się tymi trupami, w których każda lampa świeci w inną stronę


@kapuczina_corki_somsiada najgorzej jak ktos sobie kupi tanią lampę od anglika( lewą) bo wtedy ona #!$%@? po oczach.

  • Odpowiedz
jeżdżę Boxerem z prawidłowo ustawionymi światłami I dzisiaj dwóch #!$%@?ów zhamowało mnie na S8 bo myśleli, że #!$%@? długimi. Dopiero jak odpaliłem długie to zrozumieli, że jadę na normalnych światłach XDD


@kenny_kabanie też mi sie to często zdaża. Ostatnio jak robiłem przegląd to poprosiłem o dokładne sprawdzenie lamp, bo jak jade z ustawieniem na zero( przy takim ustawieniu przebiega badanie techniczne), to mi mrugaja z naprzeciwka i dopiero jak im długim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@myszczur: jak dzisiaj wracałem to wydawało mi się, że koleś tak długimi napierala, że ja jemu też włączyłem... Na co on mi później długimi walnął ( ͡ ͜ʖ ͡) Pewnie był to Ducato... Pozdrawiam #wykopjointclub
  • Odpowiedz
W świetle (hehe) dzisiejszych gorących, czuję się wręcz zobowiązany do przytoczenia historii, jak uciekłem za ocean w ucieczce przed tymi #!$%@? ducato, żeby dwa krzyżowania za lotniskiem Chicago o’hare, 20 minut po zmroku, stanelo za mną #!$%@? #!$%@? ducato. Dodge Ram pro master, konkretniej, dla zainteresowanych zamieszczam zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SmellySocks - W świetle (hehe) dzisiejszych gorących, czuję się wręcz zobowiązany do ...

źródło: comment_TIFyAZEYDTgM3rMkm5ZiaxfaaNp0nIx5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mamarobimielone nie podnosisz. Domyślnie masz mieć na zero. Obniżyć należy w momencie przewożenia towarów z tyłu. Jaka jest zależność pomiędzy towarem a pokrętłem znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu.
  • Odpowiedz