Wpis z mikrobloga

@KFD_pl: Został usunięty dlatego że już wystarczająco dużo ludzi zobaczyło miniaturkę i nie potrzebuję tu linku do tego filmu, kto chce wejść to wejdzie. Rozumiem ale mnie i tak ściska w środku jak widzę waszą nazwę i już zawsze będziecie mi się kojarzyli z targetem na dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mzil: Czyli lubisz bawić sie w cenzora bo ktoś ma inne zdanie niż Ty i chce pokazać coś, co jego zdaniem warto pokazać ( ͡° ͜ʖ ͡°) No cóż, zawiało komuną, której niestety kiedyś doświadczyłem.
Mnie ściska jak widzę ludzi, którzy wypisują, że oczekuja czegoś więcej niż dobrych produktów. Wybacz, ale content na yt to darmowy, dla widzów yt, dodatek. Nikt do tego nie zmusza. Jak Cię
@KFD_pl: W jakiego cenzora skoro napisaliście dokładnie to samo, tylko bez linku do Waszego filmu, a właśnie on mi przeszkadzał? XD No właśnie dlatego nie oglądam i a wrzuciłem post bo mi gdzieś wyskoczyła miniaturka i pomyślałem że podzielę się na mirko. Tyś widział komune ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mzil:

właśnie on mi przeszkadzał. Tyś widział komune ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak, widział i tak działali właśnie cenzorzy, jak coś im przeszkadzało i burzyło pewną narrację.
o ile suple kfd są ok to widać, że reklamy i filmy to target gimbazy, bo tam jest najwięcej kasy w potencjalnych klientach. Dla mnie to żenujące ale ja już stary jestem.


@Radkovich:

W pełni się zgadzam. Gdy natrafiłem na ich filmiki to miałem podobne spostrzeżenia. Zamiast profesjonalnych porad trenintowych (które gdzieś tam może są) to przytłaczająca większość ich materiałów to takie gówno dla dzieciaków, że aż mdli człowieka.

@KFD_pl moglibyście
@Mzil: Wytlumacze Ci dlaczego tak jest. Kiedys byly normalne treningi z Klaudia, ale komentarze pod filmem w 99% skladaly sie z seksualnych podtekstow, wiec KFD z kazdym kolejnym filmem krecil treningi Klaudi tak, aby bylo widac co raz wiecej jej tylka w przysiadach, a teraz dodaja jeszcze takie tytuly filmow. Skoro od poczatku, jak napisalem, z 99% komentarzy wynikalo ze tego chca ogladajacy, to KFD im to daje.
Jesli "czysta" merytoryka nie namowisz potencjalnego odbiorcę do ogladania, to jedna z taktyk jest zastosowanie "clik bait". Tak dziala YT, wiele kanałow umiera, bo nie potrafia przejsc przez te porabane algorytmy. Sam material przedstawia trening dziewczyny, sportowca, bez zadnego podtekstu. Jakis procent z tych osob, ktorych przyciagnal tylko tytul do ogladania filmu zainteresuje sie samym dzwiganiem. Odbior badz co badz jest bardzo pozytywny.
KFD puszcza rozne filmy od smieszkow, po tematy poza
#!$%@?, wyjmijcie kija z dupy. Z jednej strony wypok biadoli o tym że polityczna poprawność zabija nasze społeczeństwo, z drugiej bóldupicie o jakiś lekko seksistowski clickbait który nikomu nie robi krzywdy...