Wpis z mikrobloga

@Mzil: o ile suple kfd są ok to widać, że reklamy i filmy to target gimbazy, bo tam jest najwięcej kasy w potencjalnych klientach. Dla mnie to żenujące ale ja już stary jestem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@Mzil: zrobisz merytoryczny materiał to ma połowę wyświetleń co clickbite więc jak chcą mieć zasięg to muszą. Porównaj wyświetlenia tego wideo z filmikami Seby Kota, tymi czysto merytorycznymi. To co oni mają w 15 godzin on robi czasem w miesiąc.
  • Odpowiedz
@Mzil: Co w tym dziwnego? 90% kanałow na YT strzela tanimi clickbaitami jak z karabinu.
Nie wina KFD, że banda napaleńców się podniecami tymi ich laskami jakby to były ostatnie kobiety na świecie.
P.S. Chyba musisz sprawdzić definicję pojęcia białorycerz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Radkovich: przez robienie materiału dla dzieci już od jakiegoś czasu nie kupuje ich produktów mimo że cena/jakość stoi na dobrym poziomie (tak wiem na pewno zaboli ich to 100 wydane raz w miesiacu ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@el_dreso: Seba kot to jedyna osoba która miała cokolwiek do przekazania z kfd, przestańmy uważać że cały ich team ma coś wspólnego z merytoryką, bo tak nie
  • Odpowiedz
@Mzil: Nie wiem, brzmisz jakbys wczoraj wszedł pierwszy raz na YT. Przecież to "normalne". Wszyscy tak robią i będą robić dopóki bedzie się to oplacało. Wyświetlenia muszą się zgadzać, a nic Ci tego nie zapewni lepiej niż dupa w miniaturce i jakiś kontrowersyjny tytuł.
  • Odpowiedz
@friboo: zobacz sobie kanały zagranicznych firm suplementacyjnych 90% z nich takiego gówna nie wrzuca jak każdy na polskim yt
  • Odpowiedz
@Mzil: KFD spoko firma tylko widać, że ich target to gimbaza. Wystarczy popatrzeć na grupę na facebooku to większość to chude szczyle, które tylko śmieszkują z Kota a siłowni to na oczy nie widzieli. Trochę głupio, że osoby takie jak Seba Kot czy Wagon muszą pajacować przed dziećmi z podstawówki. Wkurzające to jest. Powinni zmienić target na dorosłych.
  • Odpowiedz