Wpis z mikrobloga

o ile suple kfd są ok to widać, że reklamy i filmy to target gimbazy, bo tam jest najwięcej kasy w potencjalnych klientach. Dla mnie to żenujące ale ja już stary jestem.


@Radkovich:

W pełni się zgadzam. Gdy natrafiłem na ich filmiki to miałem podobne spostrzeżenia. Zamiast profesjonalnych porad trenintowych (które gdzieś tam może są) to przytłaczająca większość ich materiałów to takie gówno dla dzieciaków, że aż mdli człowieka.

@KFD_pl moglibyście
@Mzil: Wytlumacze Ci dlaczego tak jest. Kiedys byly normalne treningi z Klaudia, ale komentarze pod filmem w 99% skladaly sie z seksualnych podtekstow, wiec KFD z kazdym kolejnym filmem krecil treningi Klaudi tak, aby bylo widac co raz wiecej jej tylka w przysiadach, a teraz dodaja jeszcze takie tytuly filmow. Skoro od poczatku, jak napisalem, z 99% komentarzy wynikalo ze tego chca ogladajacy, to KFD im to daje.
Jesli "czysta" merytoryka nie namowisz potencjalnego odbiorcę do ogladania, to jedna z taktyk jest zastosowanie "clik bait". Tak dziala YT, wiele kanałow umiera, bo nie potrafia przejsc przez te porabane algorytmy. Sam material przedstawia trening dziewczyny, sportowca, bez zadnego podtekstu. Jakis procent z tych osob, ktorych przyciagnal tylko tytul do ogladania filmu zainteresuje sie samym dzwiganiem. Odbior badz co badz jest bardzo pozytywny.
KFD puszcza rozne filmy od smieszkow, po tematy poza
#!$%@?, wyjmijcie kija z dupy. Z jednej strony wypok biadoli o tym że polityczna poprawność zabija nasze społeczeństwo, z drugiej bóldupicie o jakiś lekko seksistowski clickbait który nikomu nie robi krzywdy...
@Mzil Pewne rzeczy trzeba zrozumieć, a Ty widocznie nie rozumiesz, dlaczego działają w taki, a nie inny sposób na yt. Nie wiem na #!$%@? w ogóle mieszać ich marketing (jaki by nie był) z ich produktami, które na rynku są bardzo konkurencyjne. Rozumiesz, że wolisz kupić cokolwiek, co będzie miało dojrzały i profesjonalny marketing?
@Mzil: Dają taki tytuł i Klaudii to pasuje, często gości na tym kanale, a wystarczy wejść w komentarze, żeby zobaczyć, co kolesie tam piszą, dostosowali tytuł do spermiarskiej widowni ¯\_(ツ)_/¯
@Mzil: Nie zesraj się. Na portalu ze śmiesznymi obrazkami gdzie jedzie się po wszystkich i po wszystkim komentujesz (niesłusznie zresztą, ale o tym później) kfd, ze robią kontent dla gimbazy xD kontent dla gimbazy to serwują oszuściki z wk goniąc przy tym swoje suple za jakieś astronomiczne ceny. Kfd to pierwsza ekipa na polskim yt, która wprowadziła troche luzu, przemycając tym w #!$%@? istotnej merytoryki i zarażając kupe ludzi porządnym dźwiganiem.
@system_hydroponiczny: Nie oceniaj innych przez pryzmat własnego zachowania czy sposobu myślenia. Nikt z nas się nie obraża, wręcz przeciwnie, obrażony jest autor wpisu, na tyle, że usunął nawet mój komentarz za zwykły link do filmu. Komentarze też pokazują różne opinie a o ocenach czy komentarzach na yt nie wspominam, bo wiadomo, nie ta społeczność. Na wykopie mamy konto wielokrotnie dłużej niż Ty, więc komunikujemy się w inny sposób, co łatwo sprawdzić.
@Mzil: Typowe januszowe poczucie humoru, w stylu wujka na weselu. Niedawno w pracy wybierałam nowego laptopa służbowego i kolega się pyta, czy wolę tego mniejszego czy większego, na co ja, że większego. No i już beka, bo, uuu, słyszeliście, holka-kofolka powiedziała, że woli większego, mryg-mryg, chodzi o BENIZA ( ͡ ͜ʖ ͡)
@system_hydroponiczny:
Szanujemy każdą opinię, nawet te krytyczne o ile mają one odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Co do braku biura, to kolejna z Twoich projekcji. Wystarczy wpisać na YouTube (nie wstawię tu coby nie drażnić cenzora) "Siedziba KFD", kawałek podłogi na biuro mamy, ale cenimy sobie przede wszystkim swobodę, więc większość jest freelancerami.
To rzeczywiście smutne, że mogę dzisiaj spędzić czas z synem, zamiast siedzieć w białej koszuli z innymi
korpoludkami.

W istocie