Wpis z mikrobloga

  • 1
@Mzil Pewne rzeczy trzeba zrozumieć, a Ty widocznie nie rozumiesz, dlaczego działają w taki, a nie inny sposób na yt. Nie wiem na #!$%@? w ogóle mieszać ich marketing (jaki by nie był) z ich produktami, które na rynku są bardzo konkurencyjne. Rozumiesz, że wolisz kupić cokolwiek, co będzie miało dojrzały i profesjonalny marketing?
  • Odpowiedz
@Mzil: Dają taki tytuł i Klaudii to pasuje, często gości na tym kanale, a wystarczy wejść w komentarze, żeby zobaczyć, co kolesie tam piszą, dostosowali tytuł do spermiarskiej widowni ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mzil: Nie zesraj się. Na portalu ze śmiesznymi obrazkami gdzie jedzie się po wszystkich i po wszystkim komentujesz (niesłusznie zresztą, ale o tym później) kfd, ze robią kontent dla gimbazy xD kontent dla gimbazy to serwują oszuściki z wk goniąc przy tym swoje suple za jakieś astronomiczne ceny. Kfd to pierwsza ekipa na polskim yt, która wprowadziła troche luzu, przemycając tym w #!$%@? istotnej merytoryki i zarażając kupe ludzi porządnym
  • Odpowiedz
@system_hydroponiczny: Nie oceniaj innych przez pryzmat własnego zachowania czy sposobu myślenia. Nikt z nas się nie obraża, wręcz przeciwnie, obrażony jest autor wpisu, na tyle, że usunął nawet mój komentarz za zwykły link do filmu. Komentarze też pokazują różne opinie a o ocenach czy komentarzach na yt nie wspominam, bo wiadomo, nie ta społeczność. Na wykopie mamy konto wielokrotnie dłużej niż Ty, więc komunikujemy się w inny sposób, co łatwo
  • Odpowiedz
@KFD_pl: Czyli TLDR:

- nasz prymitywny humor rodem z kabaretów się dobrze sprzedaje
- nie ważne co mówią byle mówili
- Klaudia ma DYSTANS bo dostała piniążki i nie ma nic przeciwko nadchodzącemu sequelowi "Dziewczyna POSUWA ławeczkę? kliknaj i bzikaj [MEMY, ZABAWA, ŚMIESZNE]"
- nie jesteśmy korpo, więc nie mamy nawet biura, to w sumie smutne
  • Odpowiedz
@Mzil: Typowe januszowe poczucie humoru, w stylu wujka na weselu. Niedawno w pracy wybierałam nowego laptopa służbowego i kolega się pyta, czy wolę tego mniejszego czy większego, na co ja, że większego. No i już beka, bo, uuu, słyszeliście, holka-kofolka powiedziała, że woli większego, mryg-mryg, chodzi o BENIZA ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz