Wpis z mikrobloga

  • 458
Czy tylko ja uważam, że mówienie komuś by się uśmiechnął jest niegrzeczne?
Zawsze jak słyszę taki tekst to tym bardziej mi się nie chce uśmiechać. Czemu mam to robić na czyjeś zawołanie?
Tak samo jak ktoś siedzi smutny i ktoś do niego by się uśmiechnął. Na pewno ma na to ochotę, skoro mu smutno....
  • 65
@kt13: Tak, bo jak ktoś ci mówi żebys się uśmiechnęła to NA PEWNO Ci rozkazuje a nie chce pocieszyc czy zagaić rozmowę czemu jesteś smutna. Jak matka cie wolała albo wola na obiad to też nie przychodzisz, bo przecież jak taka indywidualność może zrobić coś na zawołanie jak jakiś tresowany pies...?
Idiotyczne myślenie, że każdy chce ci zrobić na złość, a tak na prawdę mają coś innego na myśli
  • 26
@przeczki nie przychodzę, bo nikt mnie nie woła na obiad, ale jeśli nie widzisz różnicy między "chodz na obiad" A "uśmiechnij sie" to cała twoja inteligencja emocjonalna mogłaby się zmieścić w pudełku po zapałkach. Poza tym jak odmowisz obiadu to wszystko spoko, a jak odmowisz uśmiechnięcia się to druga strona często robi dramy jakbyś złamał jej serduszko.
@EthanEN wiem, natomiast często te słowa wywołują gorszy efekt niż na początku. Ktoś może być wesoły ale jak usłyszy "czemu się nie uśmiechasz, uśmiechnij sie" to często z samej przekory tego nie zrobi. O wiele lepszy efekt dałaby akcja "ej, opowiem Ci suchara", albo nawet "Ale masz ładne zęby!" - nawet jeśli brzmi bardziej glupio. Skoro prowadzi się akcje aby nie mówić ludziom z depresją weź się w garść to czemu nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kt13: a ty najwiekszy intelugent sie znalazl, co ma chyba depresje . Juz serio nie filozofuj i sie usniechaj bo zycie jest piekne i wsio..ludzie powinni sie wiecej usmiechac w tym ssrym swiecie. Bija od xiebie negatywne fluidy, bedizesz przyciagal negatywnych ludzi, wez kgarnij temamat i przyciagaj pozytywmych
@kt13: zauważ że zwykle mówią to faceci do kobiet i to często z dodatkiem "będziesz ładniejsza". Bo przecież kobieta jest od wyglądania i umilania im krajobrazu swoim uśmiechem, a co tam jej się w głowie dzieje to już nikogo nie obchodzi.
Sama mam resting bitch face i też mnie szlag trafia jak słyszę taki tekst. Zrób coś żeby mnie rozweselić to się uśmiechnę, proste