Wpis z mikrobloga

Kiedy czujesz bol kukli, bo jak sie okazuje do Sejmu weszly jeszcze wieksze szury niz #konfederacja i jawnie planuja okradac najzdolniejszych z ich uczciwe zarobionych pieniedzy, dodatkowo nie sznaujac i nie chroniac praw nabytych dajac gorny limit emerytury. Kobieto skladki na ubezpieczenie emerytalne to nie podatki.

Jestes twarza i symbolem odbierania wolnosci, smaku zycia i koalicji z PiS. #neuropis #neuropa #4konserwy #polityka #komunizm #heheszki ale do czasu
niezdiagnozowany - Kiedy czujesz bol kukli, bo jak sie okazuje do Sejmu weszly jeszcz...

źródło: comment_Tlgf5TBnu2U1dTuIglWcdBSiNmrWRivj.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co k---a? Jeżeli dzięki swojej specjalistycznej wiedzy, zarobiłem w cholere hajsu, to należy mi go odebrać, celem uszczelnienia systemu?


@joyko: "celem sprawiedliwości społecznej i wyrównywania szans" xD Bo dla lewaków równe szanse = równy efekt końcowy.
  • Odpowiedz
o jak ja kisne z bronienia milionerów którzy rzekomo dorobili się własnej pracy XDDDD


@Klepajro: wiadomo, każdy milioner majątek ukradł, albo dostał w spadku. Tak jak jego ojciec i dziadek, pradziadek, a wcześniej Adam i Ewa.
  • Odpowiedz
skad taki wniosek? Mozesz podac podstawe prawna?


@niezdiagnozowany: Mama też podać podstawę prawną że 2+2=4? Za dużo na wykopie siedzisz.
Sprawdź definicję podatku celowego. Może się to nazywać składką, daniną itd ale to zwykłe podatki celowe. Przecież te pieniądze nie trafiają na jakieś indywidualne konto tylko są wypłacane obecnym emerytom.
http://centrumobslugiemerytalnej.pl/2013/03/13/gwiazdowski-jaka-skladka-to-tylko-ordynarny-podatek-celowy-nie-wierzcie-ze-jestescie-ubezpieczeni/
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Hitler też wmówił swoim obywatelom, że Żydzi to zło i trzeba ich tępić. Taka jest natura ludzka i im nie przemówisz. Zawsze znajdą wymówkę, że podatki są dobre i powinno być ich więcej. Mam córkę lvl, 6 i ten kolektywistyczny system od przedszkola pierze mózgi. Personifikuje naród i nadaje mu charakter największego absolutu. Jak za Hegla (z którego czerpali nota bene zarówno komuniści jak i naziści)
  • Odpowiedz
o jakim jachcie Ty p--------z, jak ja się łapie na limit 30 krotnosci a mnie nie stać na kupno kawalerki w Warszawie w której mieszkam xD 12 tysięcy złotych brutto nie zapewnia Ci bogactwa, szczególnie w stolicy.


@Strus: Mowa była o progresywnych podatkach, nie o 30 krotności stawki ZUS.
  • Odpowiedz