Wpis z mikrobloga

@CzatownikzCzatowni: U było słabe jak dla mnie, za to U2 mistrzostwo i to jest moja ulubiona część. MW miało fajny soundtrack i klimacik, który w tamtych czasach był popularny, ale jak dla mnie to ogromny krok w tył w stosunku do U2. Dodali jedynie policje ale zabrali zaawansowany tuning, zabrali drift, zabrali rozbudowaną customizacje aut. No ogólnie nie wiem czemu ludzie się tą częścią tak jarają.
@4517974: rubber banding? Czytam definicje i nie wiem, czy dobrze zrozumiałem w odniesieniu do NFS - chodzi o to, że odstawiłeś kompa na 10 sekund, jesteś wyraźnie szybszy a ten i tak w nienaturalnie szybkim tempie (np mając na uwadze różnicę w osiągach samochodów) odrabia stratę?
@medykydem: Piękne czasy kiedy każdy chciał mieć tribala na ramieniu. Całe szczęście, że byłem wtedy dzieckiem... A tak serio fenomenalna gra jak na swoje czasy, mimo że nie miała spektakularnego silnika ani fizyki jazdy sprawiała mnóstwo radochy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arrival: Tutaj raczej nie chodziło o zwykłe m3 e46 tylko to co było w grze, m3 gtr - to jest drogowa wersja auta wyścigowego z V8 pod maską i teraz chodzi za kwoty rzędu 250k euro i wyżej.
@shakerrti1: To że nie ważne jak jechałeś i tak komputer starał Ci się na siłę dorównać. Jak lamiłeś to przeciwnicy dawali ci fory i pozwalali się doganiać, jak jechałeś perfekcyjnie to i tak siedzieli ci na plecach.