Wpis z mikrobloga

Po prostu przy tych ciężarach musi się coś stać, widocznie był za głupi na WSB( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: @151346136: ZUPEŁNA bzdura. To nie stało się przez ciężar, przez pech... Po prostu on #!$%@?ł głupotę za głupotą. I to była kwestia czasu, mnóstwo ludzi się dziwiło że on się jeszcze nie posypał przy tym co #!$%@?, jak głupio podchodzi o do programowania jak i do samej
@IntruderXXL: Co jak co to szkoda że znowu ma poważną kontuzję bo to jedna z tych osób przez którą nasz niszowy sport staje się bardziej mainstreamowy odchodząc od wizerunku otyłego i niepełnosprawnego trojboisty, łącząc olbrzymią siłę, super sylwetkę oraz popularność. Na pewno się wyleczy i zmieni trochę podejście tak samo jak było gdy zerwał czwórkę podczas siadu na zawodach (chyba czwórkę xD) "bombując" xD
Zawsze tak trenował i często tak to się kończyło, a i tak szybko wracał.


@urak666: Cóż to nie jest powiedzmy to drobna kontuzja, jak zerwany biceps... tylko bardzo poważna rzecz, dopiero po badaniach będzie wiedział jak poważne to jest... ale dla wielu taka kontuzja oznacza koniec kariery, koniec wyciskania.
odchodząc od wizerunku otyłego i niepełnosprawnego trojboisty,


@Darksed: No cóż ale taka jest rzeczywistość :) Parę wyjątków tego nie zmieni. Szczególnie jeśli mówimy o kategorii OPEN. A jak już jakaś kategoria wzbudza zainteresowanie to właśnie tylko najcięższa kategoria, i największy wyniki. To normalne dla każdego sportu.
A może tez glupota?


@DywanTv: Jeśli chodzi o najbardziej znaną kontuzje Mendelsona, czyli to jak urwał klatę... to też kompletna głupota, sam o tym mówił, że źle się przygotowywał, #!$%@?ł pozycję i nie powinien brać się za ten ciężar.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@urak666:

Zawsze tak trenował i często tak to się kończyło, a i tak szybko wracał.


Przecież nigdy oprócz bicepsa nic poważnego mu się nie stało. Więc z czego wracal?
@IntruderXXL: Czy ja wiem? Zawsze wydawało mi się że najpopularniejsze są kategorie 100-140, potrafię zdecydowanie więcej dobrych zawodników wymienić z tych kategorii niż w 140+, właśnie przez to że potrafią połączyć estetyczną sylwetkę z ogromną siłą.
Co do kontuzji to obstawiam że za pół roku znowu będzie cisnął podobne ciężary, to już nie są czasy że zerwany cyc wiązał się z końcem kariery.
Cóż to nie jest powiedzmy to drobna kontuzja, jak zerwany biceps... tylko bardzo poważna rzecz, dopiero po badaniach będzie wiedział jak poważne to jest... ale dla wielu taka kontuzja oznacza koniec kariery, koniec wyciskania.


@IntruderXXL: Tak, jasne. Ale wcześniej zerwał też czworogłowy (chyba, że nie było to zerwanie, już nie pamiętam) i szybciutko się pozbierał. Mniejsza, sam jestem ciekaw jak to się dalej rozwinie.

No cóż ale taka jest rzeczywistość :)
@DywanTv: Powiem Ci tak, kontuzje w tym sporcie bardzo mnie interesują, i szczerze mówiąc mogę polecić każdemu zainteresować się tą kwestią, bo można bardzo wiele się nauczyć. Sam Belkin wspominał że równie ważne jak progresowanie jest unikanie kontuzji.

I jeśli chodzi o trójbój to naprawdę mogę powiedzieć że zdecydowana większość, żeby nie powiedzieć 99%+ kontuzji... To NIE JEST pech, zły dzień... Tylko właśnie głupota,złe programowanie, przecenienie swoich możliwości, nagminne ignorowanie symptomów.
@Poemat: @IntruderXXL: Hah! Zawsze jak to widziałem to się zastanawiałem, czy to w ogóle jest okej. Często słyszałem, że niektórym jest łatwiej z odbiciem, ale wydaje mi się, że bez kontroli ruchu ciężko utrzymać napięte najszersze, czy w ogóle grzbiet co przekłada się na pozycję. Jakim cudem taki doświadczony zawodnik nadal w ten sposób wyciska?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntruderXXL: Ale czy Twoje zdanie coś znaczy, jeśli ogromna większość trojboistow miała kontuzje? Mądrzejsi i silniejsi od Ciebie. Do tego fakt, ze przytaczasz Gogginsa jako tego, który nie miał kontuzji świadczy o tym, ze są one tak częste.