Wpis z mikrobloga

Żyjemy w 21 wieku, latamy w kosmos, robimy przeszczepy serca itp., a nie mamy leku na kolkę u noworodka xD mam dziecko 2tyg i dostało kolki która będzie trwać przez minimum następne 2.5miesiąca. Przecież to jest jakaś masakra XD wykopki mogą gadać co chcą, ale dziecko to jest mega ciężka praca, moim zdaniem cięższa niż praca normalna xD moja żonka jest inżynierem audio i już ma dość, a ja pracuję w IT i też zdycham xD
#madki #praca #dzieci #medycyna #zdrowie #500plus
  • 142
  • Odpowiedz
@obcx: Co to ma być? Niebieski pisze że posiadanie dziecka to cięższa praca niż normalna i wszyscy przytakują, dają rady, pocieszają. Różowa by tak napisała to by ją zwyzywali od madek, nierobów, wypominali jej że sama dała się zalać to niech nie narzeka, a w kopalni to mają ciężej.. Typowy wykop (°°

Powodzenia z kolkami! ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
moja żonka jest inżynierem audio i już ma dość, a ja pracuję w IT i też zdycham xD

Spoko, ale moje 1.5 miesięczne dzieciątko studiuje prawo
  • Odpowiedz
omijajcie espumisan, u nas wręcz nasilały się objawy kołki po podaniu espumisanu


@NaebanyMistrzu: @obcx: A u nas wręcz odwrotnie. Kapnąłeś espumisanem do dzioba i jak 'renkom odjoł'. Generalnie tylko espumisan nas ratował, żadne magiczne butelki czy inne wynalazki nie dawały rady. Nie pamiętam szczegółów, ale raczej macie jeszcze za małego brzdąca.
  • Odpowiedz
kolki to pikuś w porównaniu z ząbkowaniem( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Natna213: Nie ma reguły (jak ze wszystkim innym :D ). U naszych szkrabów przy pierwszym ząbku coś tam pokwękali, nawet nam przez myśl nie przeszło że to ząbkowanie, a tu jeb: ząb.
  • Odpowiedz
@obcx swojemu dawałem SabSimplex, Biogaia i Kolzym. Kołek nie miał prawie wcale, czy dzięki temu? Nie wiem... Warto było próbować ;)
  • Odpowiedz
@TomiliJons: Przestań, ryzyko ze drugi tez będzie miał nie jest duże ( ͡° ͜ʖ ͡°) u nas drugi w zasadzie nie płakał przez cały okres niemowlęctwa, czasem zapominałam ze mam dziecko bo większość czasu smacznie spał :D gdzie przy pierwszym rwałam sobie włosy z głowy ;)
  • Odpowiedz
@obcx: może warto spróbować najpierw masaże i rowerek - kładziesz dziecko na plecach i podciągasz kolana do klatki piersiowej - dziecko w tym czasie pierdzi lub #!$%@? wszystko dookoła ( ) trzeba też mieć na uwadze, że może płakać z wielu powodów i nie każdy jest bólem brzucha. Dopiero co wyszło z ciepłego, ciemnego, ciasnego i cichego brzucha, jeżeli postaracie się przez ten tak zwany
  • Odpowiedz