Wpis z mikrobloga

Żyjemy w 21 wieku, latamy w kosmos, robimy przeszczepy serca itp., a nie mamy leku na kolkę u noworodka xD mam dziecko 2tyg i dostało kolki która będzie trwać przez minimum następne 2.5miesiąca. Przecież to jest jakaś masakra XD wykopki mogą gadać co chcą, ale dziecko to jest mega ciężka praca, moim zdaniem cięższa niż praca normalna xD moja żonka jest inżynierem audio i już ma dość, a ja pracuję w IT i też zdycham xD
#madki #praca #dzieci #medycyna #zdrowie #500plus
  • 142
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Peeleejin: @agaja: @nama: lekarze to jest dramat. Jeszcze jak prywatnie to się czasem dokształcają ale weź tu traf na takiego na NFZ to jak wygrać z rakiem... Nam ostatnio chciała wmówić skazę białkową. Tak o nawet nie badając dziecka. Jako, że poczytałam na necie i moja siostra z kuzynką miały również dziecko ze skazą to coś mi mówiło że tak skaza nie wygląda. Poszłam do innego lekarza z polecenia,
  • Odpowiedz
@paradoksik: ze wzgledu na kolki przestawiliscie dziecko z cyca na sztuczne? No to pomogliscie sobie a nie jemu...

@obcx: od siebie dodam jeszcze aby sprawdzic wedzidelko bo moze ma za krotkie i nie moze odpowiednio uszczelnic jezykiem kraniku przez co lapie powietrze
  • Odpowiedz
@Oskarek89:
Takie #!$%@?. Nikt nie wie skad sie kolka bierze i jak i kto dostanie.
Dieta matki, mleko modyfikowane itp -> wszystko ma wplyw. Na kazdego inny wiec nie wiadomo nic:D
Moj syn nic nie dostawal extra i kolki nie bylo w ogole. Jedyne co to zmienilismu mleko modyfikowae zeby nie bylo tluszczy rybnych.
  • Odpowiedz
@obcx: musicie przeczekać, najpierw będzie kilka tygodni darcia japy bo kolki, potem kilkanaście miesięcy darcia japy bo zęby.... a podobno potem kilka lat darcia japy bo tak..... dzieci to skarb ;)


@lucasy A potem zdziwienie jak ludzie nie chcą mieć dzieci bo wolą ciszę i spokój xD
  • Odpowiedz
@latte_z_rana: czasem i tak bywa. Nie każdy ma dość cierpliwości do dzieci i to też trzeba uszanować. Lepiej tak niż potem mają robić krzywdę tym dzieciom bo im nerwy puściły.
  • Odpowiedz
@obcx: Delicol. Podbijam. U nas bardzo pomógł dwutygodniowemu maluchowi. Bardzo ułatwia trawienie noworodkom, których układ trawienny dopiero się rozkręca. Pozytywna reakcja nastąpiła bardzo szybko. Potem przez tydzień stopniowo redukowaliśmy dawkę. Problem z kolką nie powrócił.
  • Odpowiedz