Wpis z mikrobloga

Umawiam sie z jedna laska na randkę. W planie knajpka a potem Netflix ;) u mnie na chacie. Siedzimy i jest sporo podtekstów... Dziewczyna co chwile mnie dotyka, przy każdej sposobności. Widać, ze jest ochota na więcej.

W knajpie laska co jakiś czas odpisuje komuś na SMS. Okazało sie, ze pisała ze swoim chłopakiem.

Zapytałem czy on nie ma nic przeciwko, ze siedzi tutaj ze mną, a ona wprost, ze on nie wie ze umówiła sie na kawe z innym przecież HIHIHI. No i na pewno by jej nie puścił...

Szkoda mi sie chłopaka zrobiło i nie pojechaliśmy do mnie. Mam +30 level, jestem po rozwodzie. Chyba nie znajdę już normalnej kobiety. Tracę nadzieje.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eligiusz_niewiadomski: Ja kiedyś co prawda w klubie trafiłem na fajną, zajebiście się gada wszystko dąży do jednego, wjechała tzw ślina.. no i jak przychodzi co do czego ona mówi, że musi do męża napisać.. a ja.. to ty żonata jesteś ?! no i olałem ją.
  • Odpowiedz
@eligiusz_niewiadomski: No j----a małpa nie puści jednej gałęzi(nie zostawi obecnego typa) dopóki nie złapie drugiej(nie znajdzie nowego lepszego,mogłeś to być Ty).

Chyba,że tak o mu czasem d--------a rogi,ale ogólnie to go kocha i będzie z nim do końca życia xD
  • Odpowiedz
@eligiusz_niewiadomski: możliwe, że śmiech nerwowy, bo co w takiej sytuacji mądrego powiedzieć? Albo rogi swojemu facetowi przyprawia regularnie dla sportu, albo jest tam jakiś głębszy problem. Tak czy siak, motyw stary jak świat. Ja rozumiem, że na wykopie fajnie się ciśnie z takich rzeczy, ale rzeczywistość tak stety/niestety wygląda.
  • Odpowiedz
Szkoda mi sie chłopaka zrobiło i nie pojechaliśmy do mnie.


@eligiusz_niewiadomski: jak nie Ty to inny, przysługi mu nie zrobiłeś. Trzeba ją było brać na kwadrat, a typowi wysłać zdjęcia, to by ją nauczyło. Albo pewnie nie, bo jak znam życie to okazałby się "prawdziwym mężczyzną" i jej wybaczył.
  • Odpowiedz
czy to, że Jest lekarzem coś zmienia?

@agaja: tak, taka osoba powinna być społecznym autorytetem i zwyczajnie potrafić się zachowywać skoro jest po bardzo trudnych studiach, czyli jest niby "mądra", piastuje bardzo ważny społecznie zawód. Jak jest faktycznie to każdy widzi.
  • Odpowiedz
@RybstonPonte: no oczywiscie, ze nie :) Ale kolega w swoim wpisie podkreslil, ze laska jest lekarzem - jakby stalo to w opozycji do jej zachownia. Wiec stad tez pisalam wylacznie o tym zawodzie :)

zwyczajnie potrafić się zachowywać skoro jest po bardzo trudnych studiach, czyli jest niby "mądra",


@SpokojnyPan: jest wiecej kierunkow, ktore sa trudne. Lekarz to zawod jak kazdy inny. Owszem, jest spolecznie potrzebny, ale bycie lekarzem swiadczy nie o byciu bardziej wartosciowym moralnie czlowiekiem (bo @papierowy_ludzik: - ja o takim znaczeniu byciu lepszym pisalam), a jedynie o tym, ze ktos zdolal te studia ukonczyc.
Za duzo lekarzy znam, z za duza iloscia lekarzy pracowalam, by kogos uwazac za cudo tylko dlatego, ze skonczyl medycyne. To naprawde nie swadczy o
  • Odpowiedz
@eligiusz_niewiadomski: Taki komentarz do komentarzy w tym wątku.
To że laska jest inteligentna lub posiada jakąś wiedzę nic nie mówi o tym czy się lubi bawić.
Z tego co mi się wydaje to chyba nawet jest korelacja między wyższą inteligencją a puszczaniem się
(aczkolwiek np osoby bardzo inteligentne mają swój pierwszy raz znacznie później, nie wykopku, to nie działa w drugą stronę xd).

Tacy np Platon lub Arystoteles nie mieli wszystkich innych zdobyczy techniki, nie znali się w takim stopniu jak ona
  • Odpowiedz
Za duzo lekarzy znam, z za duza iloscia lekarzy pracowalam, by kogos uwazac za cudo tylko dlatego, ze skonczyl medycyne.

@agaja: ale ja się z tym zgadzam co piszesz. Napisałem, tylko, że lekarz to osoba zaufania publicznego - o - tego słowa mi brakowało i od takiej osoby powinno się oczekiwać wyższych standardów. Jak jest wszyscy wiemy, i Ty to też potwierdzasz.
  • Odpowiedz