Wpis z mikrobloga

Umawiam sie z jedna laska na randkę. W planie knajpka a potem Netflix ;) u mnie na chacie. Siedzimy i jest sporo podtekstów... Dziewczyna co chwile mnie dotyka, przy każdej sposobności. Widać, ze jest ochota na więcej.

W knajpie laska co jakiś czas odpisuje komuś na SMS. Okazało sie, ze pisała ze swoim chłopakiem.

Zapytałem czy on nie ma nic przeciwko, ze siedzi tutaj ze mną, a ona wprost, ze on nie wie ze umówiła sie na kawe z innym przecież HIHIHI. No i na pewno by jej nie puścił...

Szkoda mi sie chłopaka zrobiło i nie pojechaliśmy do mnie. Mam +30 level, jestem po rozwodzie. Chyba nie znajdę już normalnej kobiety. Tracę nadzieje.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niestety to autentyk z wczoraj. Dziewczyna bardzo ładna. Jest... lekarzem. Chłopak raczej zwykły koleś, nie jest to jakiś #przemcel czy coś. Wykształcony, praca bardzo ciekawa, moim zdaniem dobrze wyglada.


@eligiusz_niewiadomski: Wszystkiego się o nim dowiedziałeś? XD
Starajcie się bardziej z tymi baitami
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja: no tak, tu się z Tobą zgodzę. Mi chodzi o to, że taki prawnik czy lekarz (oklepane, przykłady) to jednak osoby, które są wyżej w "hierarchii". Skończyć takie studia i pracować w zawodzie jednak coś znaczy
  • Odpowiedz
Umawiam sie z jedna laska na randkę. W planie knajpka a potem Netflix ;) u mnie na chacie. Siedzimy i jest sporo podtekstów... Dziewczyna co chwile mnie dotyka, przy każdej sposobności. Widać, ze jest ochota na więcej.

Szkoda mi sie chłopaka zrobiło i nie pojechaliśmy do mnie. Mam +30 level, jestem po rozwodzie. Chyba nie znajdę już normalnej kobiety. Tracę nadzieje.

@eligiusz_niewiadomski: Chyba nie jesteś za bystry...
  • Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego ona dalej szuka i sie spotyka. Albo dlaczego najpierw z nim nie zerwie jak człowiek


@eligiusz_niewiadomski: może mają taki układ. Flirtowanie w związku jest imo potrzebne i go stabilizuje. Jeśli związek tego nie przetrwa znaczy że był za słaby i tyle
  • Odpowiedz
@eligiusz_niewiadomski: ''no nie jest to jakaś pusta idiotka, tępa dzida. Jakieś IQ ma, skoro jest na bardzo prestiżowej specjalizacji. Ale jak widać nie przekłada sie to na bycie w porządku człowiekiem i tyle.''

Nie myl mądrości z inteligencją. Książkową wiedzę może mieć, ale pustakiem będzie już zawsze. Ze szmaty jedwabiu nie zrobisz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@eligiusz_niewiadomski: Miałem podobnie w lutym. U mnie niestety się okazało postfaktum. Pojechaliśmy do niej i dopiero rano zwróciłem uwagę na męskie ubrania w jej sypiali wcześniej mówiła że ma współlokatora, wiec w przedpokoju mnie nie zdziwiły. Chciałem znaleźć faceta na fb, ale się nie udało. Nie miałem odwagi, ani chęci by jeździć i liczyć że go spotkam w ich mieszkaniu. Kac moralny do dziś, mino że zdrowy rozsądek podpowiada że
  • Odpowiedz