Wpis z mikrobloga

Tak trochę w nawiązaniu do wpisu @Dutch https://www.wykop.pl/wpis/45091617/czemu-ten-typ-nie-jest-kandydatem-opozycji-na-prez/

Od dłuższego czasu myślę, żeby walnąć w ogóle jakiś dłuższy wpis o kondycji liberalizmu w Polsce i wizji liberalnej partii. Z tym się chyba jednak wstrzymam, aż skończę Nowy Liberalizm Sawczuka.

Ale tak na dzisiaj zakładając, że miałby się pojawić liberalny kandydat na prezydenta. Nie taki co pokonana Dudę w drugiej turze, ale taki który mógłby te powiedzmy 6-8% glosów zdobyć to kto? Wadim? Może jakieś zmartwychwstanie Ryśka Petru? XD

Ktoś z obecnej Nowoczesnej? Lubnauer chyba nie ma wystarczająco charyzmy, nie wiem może Szłapka? Jacek Bury, ten nowy senator? Sukces w prywatnym biznesie, ale totalnie nie wiem co tak na co dzień sobą reprezentuje.

Zapraszam do dyskusji.


#neuropa #nowoczesna #wadimtyszkiewicz #petru #liberalizm
  • 6
  • Odpowiedz
Lubnauer chyba nie ma wystarczająco charyzmy


@SirBlake: Nie śledzę jej kariery jakoś uber-dokładnie, ale jak słuchałem jej wystąpień czy wywiadów to sprawiała wrażenie konkretnej babki, z gatunku "no-nonsense". Charyzmy bym jej nie odmawiał, ale fakt faktem - jako kandydat na prezia to raczej szału by nie zrobiła.

Tak w ogólności, to marzę o tym by Zandberg dostrzegł światło i nawrócił się z lewactwa. Autentycznie tego gościa lubię, wróżę mu elegancką karierę
  • Odpowiedz
@SirBlake:
Rysiu Petru do rozważenia (ale bez szans). Lubnauer fajna, ale niech nie startuje więcej. Bury nie znam.
Wadim <3, ale go platformiana razwiedka nie dopuści do korytka.

Zostaje Pan Janusz.

A to i tak nie najgorsze.
Najgorsze będzie jak Peło wystawi Kidawę i będę zmuszony głosować na Dudopisa (no bo szanujmy się - kobieta???).

Nie jestem seksistą, ALE...
  • Odpowiedz
@SirBlake: Bez pieniędzy i zaplecza to większość wyłoży się na podpisach. Poza tym całkowity brak wsparcia strony "opozycyjnej". Wręcz byłaby nienawiść bo taki start to "rozbijanie" sceny. Na ten moment temat zamknięty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@SirBlake: A dlaczego niby platforma nie może wystawić kandydata skoro to partia liberalna ?

inteligentny, wygadany, przystojny, cały komplet asów w rękawie


@mnik1: tacy to zazwyczaj lewacy, więc wśród liberałów takich nie znajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz