Wpis z mikrobloga

@Draakul smartfon z mediatekiem nie jest lepszy. Od niczego.
Już zgłaszane to co zawsze - problemy z dotykiem, problemy z wyświetlaczem, problemy z 3g, problemy z wifi...za pół roku ludzie zaczną zgłaszać zużycie baterii.
@szpoq: a dlaczego? Bo kiedyś się grzał? Mi zależy tylko, by dało się odpalić wypoka przy korzystaniu z endomondo i by ani jednego ani drugiego nie crashowało jak jeszcze postanowię jakieś zdjęcie zrobić(w przyzwoitej jakości) ;p żadne gierki ani nic. A i żeby jeszcze jakoś sensownie bateria trzymała, bo nie chce mi się wszędzie z powerbankiem chodzić
@szpoq: już mnie prawie na tego skusiłeś, ale gwarancja w Polsce jest dla mnie kluczowa - tak to bym sobie ściągnął z GB, albo innej stronki i miał w dupie ;p Ale w sumie zastanawia mnie, czemu telefon z wersją Lite ma niekiedy lepsze bebechy niż Flagowiec (chodzi o m.in o baterię)
@Draakul nie rozumiem dlaczego interesujesz się tym co zrobi sklep z telefonem jak się zepsuje.
Może ich zapytaj, bo na ten moment kierujesz się gdybaniem.
Mnie całkowity koszt telefonu wyszedł 175zl :)(fv+pit+dofinansowanie 25%+sprzedaż starego za 3 stówki)
@szpoq na logikę: jeśli muszą odesłać telefon do chin, to xo najmniej 2 miechy będzie trwać jego podróż (w obie strony), do tego ekspertyza etc takze pytanie, na ile wtedy jest gwarancja, bo jesli samodzielnie ściągasz to jest jedynie roczna, a nie dwuletnia
@Draakul na logikę to normalnym byłoby że Xiaomi realizuje gwarancję w Polsce, ze względu na koszty.
Co zresztą powinno ci potwierdzić CC Xiaomi jak ich zwyczaje zapytasz.