Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 725
Mam pracę w której nic nie robię. Nudzę się jak nie wiem co, mój dzień to przyjście do pracy, kawa, przeglądanie newsów ze świata, obiad, kawa, nauka rosyjskiego, czekanie do końca dnia. Każdy kto uważa, że nic nie robienie jest super nie wie o czym mówi. Jestem bardziej zmęczony w tej pracy niż w mojej poprzedniej, gdzie miałem sporo rzeczy do zrobienia.

#pracbaza
  • 100
@Testuje_Toster: Też tak niestety mam. Do tego własne biuro. #!$%@? można dostać. Szukam czegoś innego, ale niestety trudno dostać taką wypłatę jak tutaj (10k+). Netflixa już na pamięć znam. Ale doskonale markuję robotę. Z tego co zauważyłem, to u nas cała kadra zarządzająca tak robi, razem z dyrektorem xD
@dziadeq: Podepnę się: Jak ogarniasz robotę w 1-2 godziny, to znajdź sobie zajęcie, które nie koliduje z czasem pracy. Jeżeli wymagają od Ciebie znajomości Excela na poziomie SUMY, to pobaw się z tabelami przestawnymi itp. Chcieli komunikatywnego angielskiego, a nie używasz, wbij się na C1. Itd. Świadomie podnieś swoje kwalifikacje w czasie pracy. Ucz się innego języka. Za to ci płacą!!!
Taka firma (która nie wie, co robią pracownicy) prędzej lub
@Testuje_Toster: Mi dodatkowo placa horrendalnie duze pieniadze i nikt nic ode mnie nie chce. Odpowiem na kilka maili, rozdysponuje robote i tak mija dzien. Co prawda musialem przejsc dluga droge, zeby byc gdzie jestem, ale potwierdzam, ze bezczynnosc meczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Testuje_Toster: mam to samo w pracy, chciałem odejść, przyjęli mnie do nowej pracy już dostałem skierowanie na badania i od 4 listopada miałem zaczynać w nowej robicie, jak się w obecnej dowiedzieli że chce odejść to mi dali nową umowę podwyżkę i mniej godzin pracy w miesiącu xD no to zostałem i się budzę na nowych warunkach xD dzisiaj wystawiłem 3 faktury zjadłem obiad i oglądałem YouTube ( ͡º ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Testuje_Toster: wydaje mi się, że widziałem już ten post kilka razy ale i tak gorące xd mimo to też tak miałem i bardzo za tym tęsknię, mógłbym robić rzeczy na które mi teraz brakuje czasu jak np. nauka języka, książki...
@Harmonia: @cojaturobietezzajety: @oreoo: @JezusChrystusGang: @sylwester-stallone: @normal_user: @Agenda: @ilovecigarette: @Shatter: @rabarbarowyLis: @Dead_Inside:

Zarządzam serwerownią w firmie +400 osób. Pracuję dopiero 3 tygodnie, gdybym wiedział w co się pakuję, to bym pewne się nie decydował na taki #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety, nie wygląda to dobrze, kiedy ktoś do mnie przychodzi pogadać, a ja #!$%@? w Tibię :D