Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 725
Mam pracę w której nic nie robię. Nudzę się jak nie wiem co, mój dzień to przyjście do pracy, kawa, przeglądanie newsów ze świata, obiad, kawa, nauka rosyjskiego, czekanie do końca dnia. Każdy kto uważa, że nic nie robienie jest super nie wie o czym mówi. Jestem bardziej zmęczony w tej pracy niż w mojej poprzedniej, gdzie miałem sporo rzeczy do zrobienia.

#pracbaza
  • 100
@powaznyczlowiek: Napisz, że nie masz pojęcia kto i czego od ciebie chce w pracy, nie ogarniasz swoich obowiązków, bo cię mogą wywalić z roboty po audycie a potem nazywaj się kompetentnym i domagaj rzeczowych argumentów XD

Odpowiedziałem na twój słaby argument o potężnych HRach, które zatrudniają samych kompetentnych ludzi, nie moja wina, że twoją jedyną odpowiedzią jest uwaga na temat aktywności na portalu ze śmiesznymi obrazkami i czarna lista. Płakać po
gdzie taka praca?


@normal_user: @sylwester-stallone: wojsko na odpowiednim stanowisku.

możesz się zająć czym tam se chcesz to świetna sprawa. Np. jak jesteś dostawca i jak nie ma zamówień, to możesz zająć się na oczach wszystkich czym chcesz i nikt złego słowa ci nie powie.


@meshack: w praktyce zostaje Netflix, gry na pc, PS4, czytanie książek.