Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 725
Mam pracę w której nic nie robię. Nudzę się jak nie wiem co, mój dzień to przyjście do pracy, kawa, przeglądanie newsów ze świata, obiad, kawa, nauka rosyjskiego, czekanie do końca dnia. Każdy kto uważa, że nic nie robienie jest super nie wie o czym mówi. Jestem bardziej zmęczony w tej pracy niż w mojej poprzedniej, gdzie miałem sporo rzeczy do zrobienia.

#pracbaza
  • 100
  • Odpowiedz
@Testuje_Toster: Miałem taką robotę, pyk, pyk yt, jakieś gry przeglądarkowe, trochę nauki, spacer po mieście na przerwie i zanim się obejrzałem zawijałem na chatę. Co prawda z godzinę dziennie musiałem popracować ale ogólnie miło wspominam, szkoda, że się urwało.
  • Odpowiedz
@Testuje_Toster to zależy od pracy. Jeśli nie masz konkretnych zajęć w robocie, ale i tak od ciebie oczekują, że masz coś robić i musisz ściemniać i wymyślać jakieś durne rzeczy, żeby wyglądało że coś robisz - to zgoda, to się mega dłuży i w sumie męczy.

Ale jak masz pracę, że masz oficjalne przyzwolenie nic nie robić i możesz się zająć czym tam se chcesz to świetna sprawa. Np. jak jesteś dostawca
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ZmiksowanaFretka: @Harmonia: co innego lekka niestresujaca praca, a co innego brak pojęcia kto i czego od ciebie chce i czy za miesiąc po audycie cię nie wyjebią z fanfarami xD do tego dochodzi narastające poczucie, że jesteś do dupy bo nic nie robisz i jesteś bezużyteczny - ludzie tak się wypalają i wpadają w depresję

@Testuje_Toster: uciekać jak najszybciej - za rok będziesz znerwicowanym wrakiem bez żadnych specjalnych umiejętności
  • Odpowiedz
  • 0
@Testuje_Toster dokładnie tak jest, na początku fajnie a po jakims czasie zaczyna to #!$%@?ć. Ale i tak każdy Ci powie, że masz zajebista robotę bo tylko siedzisz...
  • Odpowiedz
co innego brak pojęcia kto i czego od ciebie chce i czy za miesiąc po audycie cię nie wyjebią z fanfarami

@powaznyczlowiek: czyli jesteś niekompetentną osobą na złym stanowisku w dodatku się nie uczysz? jesteś pewien, że to praca jest problemem?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZmiksowanaFretka: ohoho wykopek wściekły w #!$%@? agresywny xD zacząłeś w ogóle pracę czy jeszcze licbaza?

Pytam bo jakbyś pracował to byś wiedział że najpierw jest rozmowa rekrutacyjna - przeszedłeś = jesteś kompetentny
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: właśnie przepracowałem już na tyle długo żeby wiedzieć, że "rozmowa rekrutacyjna - przeszedłeś = jesteś kompetentny" to bajka, z resztą sam to przed paroma minutami potwierdziłeś. Polecam sprawdzić definicję słowa kompetentny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz