Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 725
Mam pracę w której nic nie robię. Nudzę się jak nie wiem co, mój dzień to przyjście do pracy, kawa, przeglądanie newsów ze świata, obiad, kawa, nauka rosyjskiego, czekanie do końca dnia. Każdy kto uważa, że nic nie robienie jest super nie wie o czym mówi. Jestem bardziej zmęczony w tej pracy niż w mojej poprzedniej, gdzie miałem sporo rzeczy do zrobienia.

#pracbaza
  • 100
@dziadeq: Masz rację. Jednak czasem brakuje samozaparcia w takich kwestiach, gdzie to co możesz osiągnąć, nie jest namacalne - nie wiesz kiedy będziesz znać dobrze niemiecki, czy tam inny język, nie pracujesz z drugą osobą, która ma już jakiś poziom i potrafi się odnieść do tego, czego się nauczyłeś do tej pory. Nie mówię, że to niemożliwe, ale moim zdaniem to wymaga naprawdę dużej wytrwałości i samozaparcia, a na pewno więcej
@Testuje_Toster: W jaki sposób uczysz się języka? Mam identyczną sytuację. Cały dzień nic. Z tymże ja mogę wyciągnąć książkę, słuchawki czy zeszyt. Właśnie postanowiłem, że podszkole język angielski. Ma ktoś jakieś.programy, aplikacje, kursy godne polecenia?
@Xysz: No już od razu podam nazwę firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisałem wyżej, że siedzenie i robienie czegoś swojego nie jest dobrze widziane, bo inni pracownicy wokół mają #!$%@? czasem. Ogólnie to muszę się kryć, więc #!$%@?, a nie czas na naukę.
@Testuje_Toster: Ja rok przesiedziałem w podobnej robocie na szczęście miałem pracę zdalną kilka dni w tygodniu podczas której nie robiłem nic (oczywiście jakieś swoje rzeczy typu nauka języka programowania robiłem) nawet jak coś wpadło to tego nie robiłem żeby mieć robotę jak pójdę do biura :D
@Testuje_Toster: Boże jak ja to rozumiem... po powrocie do domu chodzę spać przed 20 (!!), bo jestem po całym dniu tak bardzo znużona i na nic nie mam ochoty. Zaczynam się rozglądać za czymś innym, bo tutaj nie wysiedzę, a jestem dopiero 3 miesiące. U mnie nie dość, że nie mam kompletnie co robić, to jeszcze szef ma bzika na punkcie kontrolowania pracy i lada dzień uruchomi program który monitoruje ruch
@takupatamta: Jak przenosisz dane?
Co to za specjalna metoda którą używa ta apka, i czy da się tą samą metodę uzyskac poprzez jakaś aplikacje mobilną alby nie trzeba było przenosić danych manualnie? (bo tak chyba trzeba w anki z tego co widzę po programie?)