Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4106
Czy to jest normalne? Cała moja klasa wypisała się z religii. Dyrektor się zagotował do czerwoności i powiedział nam dokładnie

wasza klasa nie daje zarobić nauczycielom

Na początku ta lekcja została wyrzucona totalnie z planu i wszystko było okay.
Potem, bardzo dziwnym trafem religia wróciła na plan i dyrektor w ogóle nie chce nam przesuwać lekcji na te godziny, tylko mamy okna. Nie chodzimy wtedy ma żadną lekcję, czyste okno.
Mimo to mamy obecność na religi i dyrektor stanowczo odmawia przeniesienia lekcji xD
Śmierdzi mi tutaj wałem ostro, że jednak ta lekcja się odbywa i jakiś katecheta na tym zarabia.
#bekazkatoli #szkola #religia
  • 143
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Shatter: 3 klasa technikum, każdy ma już skończone 18
@raceman: zawsze się zastanawiam jak wy oceniacie, że to 100% zarzutka
Powiedziałbym, że to jest codzienność mojej #!$%@? szkoły, której mam serdecznie dość i jakbym miał pisać donos na wszystko, to życia by mi nie starczyło, żeby ująć wszystkie ułomności tej placówki
Jutro wyjaśnimy sprawę z wychowawcą, a jak nie podziała i dalej będę musiał wstawać z rana żeby po wspaniałym
@Ibadi: Generalnie plan zajęć układa się na długo przed rozpoczęciem roku szkolnego.Nie jest tak,że nauczyciele caluśkie wakacje mają wolne zajmują się między innymi ułożeniem planu bo to wbrew pozorom nie jest proste (perspektywa ucznia jest inna).Uczących się jest dostatek,ale nauczających jest niewielu,a nie rozdwoją się.Za siedzenie w pokoju nauczycielskim nikt nie płaci,więc nauczyciele okienek po prostu nie mają i jak jakaś lekcja nagle,po ułożeniu planu "wypadnie" z harmonogramu to jest to